Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie majowe gazetki 2015 #1
Pierwsze trzy numery gazetki będą wisiały, dalej kolejno będą odpinane.
Bez większego wstępu, podaję w Wasze łapki jeszcze całkiem gorące Oczko wydanie pierwszego numeru naszej gazetki.

[Obrazek: hYbEWF6.png]
Pobierz/zobacz online.
(Wersja online niestety będzie niedostępna w tym miesiącu, strasznie przepraszam)

Chcę bardzo podziękować każdemu kto włożył swoją pasję w powstanie tego numeru, za zdjęcia, teksty oraz motywację.
Kwestia konkursu – prawdopodobnie będzie pojawiał się co miesiąc taki mini konkurs, prace jakie dostanę oceniam wraz z Inką, zatem oczywiście nie bierzemy udziału w zabawie. Wyniki zostaną opublikowane 1 czerwca wraz z wyjściem kolejnego numeru. Zwycięzca będzie proszony o wysłanie mi danych do wysyłki, a o wynikach dowie się z wyjściem gazetki – trochę emocji niech będzie, o. Duży uśmiech Wszystkie prace będą oceniane tak bardzo obiektywnie, jak to tylko możliwe – liczy się kreatywność!
Koniecznie dajcie znać co myślicie o tym numerze! Uśmiech Obiecuje, że każdy kolejny numer będzie lepszy od poprzedniego.
[Obrazek: TcitNZO.png]
Odpowiedz
YAAAAY Ale super!
Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
DZIĘKUUUJEEEMYY! <3 *hug*
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Zaraz sobie ściągnę. ;3
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
Odpowiedz
Na ipada sobie wrzucę i będę miała razem z innymi gazetami i komiksami, na pamiątkę. Jestem zachwycona. Duży uśmiech
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Yaay, dziękuję. ^^
O, dajcie znać jak to na iPodzie wygląda. Generalnie z tego co patrzyłem, najbardziej optymalny jest Photoshop do przeglądania gazetki, więc jak ktoś go ma i chciałby obejrzeć to dobrze w nim wygląda. Oczko
Odpowiedz
Oceniam na ∞/10! Zrobiłeś to po prostu bajecznie pod względem graficznym, normalnie cudo, obłęd, szał. <3

Jestem bardzo ciekawa tego artykułu o grach planszowych, jak tylko będę mieć chwilę, to przeczytam.
[Obrazek: NmzKZyA.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
Odpowiedz
Awwwwww, cieszę się bardzo! ^^ Stwierdzam że grafika do gazetek to miła robota. Duży uśmiech
Polecam! Język
Odpowiedz
O, ale super. Jak tylko włączę komputer to ściągnę ^^
Odpowiedz
O WOW Ralv ta gazetka wygląda genialnie XD , nie miałam czasu żeby przeczytać tekst który poprawiłeś, ale artykuł wygląda świetnie i bardzo mi się podoba co zrobiłeś ze zdjęciami XD

Myślę że usiądziemy dziś z Matusiem i przeczytamy całą gazetkę
Odpowiedz
Dobra robota, wyszło super! :3
[Obrazek: B2OMDOb.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]

Odpowiedz
Popieram, fajnie wyszło Uśmiech
Odpowiedz
Gazetka super, widać, że dużo pracy zostało w nią włożone.
Jedyne czego się przyczepi moje ,,graficzne oko" to w spisie treści trzeba koniecznie zwiększyć interilinię, bo ciężko się to czyta i następnym razem przyciąć inaczej zdjęcia lalek, bo odcinają się od dopracowanej reszty.
A tak to lecę to sobie wydrukować! Duży uśmiech
☾~☾ ~☾ ~☾ ~☾ ~☾ ~☾~☾ ~☾ ~☾ ~☾ ~☾ ☾ ~☾ ~☾ ~☾ ~☾

http://www.rhaeenys.deviantart.com

[Obrazek: Hamster_Cupcake__by_XxSleepyKittenxX.gif][Obrazek: abbeb8d19bc0efd10c6ef0432f47e817-d3gq8zm.png][Obrazek: Beta_Fish_by_Enu.gif]
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim! ^^
Rha, o dziękuję! Nie pamiętam szczerze czy czasem tak nie było pierwotnie, bo pamiętam, że finalnie coś tam zmieniałem w spisie, ale jeżeli faktycznie tak wygodniej, to zmienię. Duży uśmiech A co do lalek, jak to widzisz? Ja właśnie nie miałem zbytnio na to pomysłu, bo tylko takie katalogowe zdjęcia mi się znaleźć udało.. :/ Teraz wiem, że będę do nowego wydania szukał innych obramówek do zdjęć, bo te zajmują za dużo miejsca.
Btw. gazetkę w sumie ściągnięto 163 razy, co jest po prostu... wow! ;_____________;

I przypominam o konkursie!! Duży uśmiech
Odpowiedz
Do lalek może po prostu nie wycinać tego tła, tylko po prostu przyciąć zdjęcie, no i dodać bibliografię, w której będzie napisane do kogo należą zdjęcia, bo możesz mieć problemy jak ktoś będzie chciał Ci zaszkodzić.
☾~☾ ~☾ ~☾ ~☾ ~☾ ~☾~☾ ~☾ ~☾ ~☾ ~☾ ☾ ~☾ ~☾ ~☾ ~☾

http://www.rhaeenys.deviantart.com

[Obrazek: Hamster_Cupcake__by_XxSleepyKittenxX.gif][Obrazek: abbeb8d19bc0efd10c6ef0432f47e817-d3gq8zm.png][Obrazek: Beta_Fish_by_Enu.gif]
Odpowiedz
O, to widzę, że robił Ci się render strony jak widzisz, że są wycięte? XD Bo generalnie jak to jest na białym, to nie widać, ale widziałem, że czasami dziwnie się ładują strony i to widać. D: O ile myślimy o tym samym.. Język
Kurde, rację masz, nie pomyślałem o tym totalnie. Upchnę to gdzieś kolejnym razem..
Odpowiedz