Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog
Hej! Mój blog istnieje już trochę, a właściwie sam adres bo wnętrze zmieniam w poszukiwaniu czegoś nowego. Mam jednak małe pytanie: Zajrzycie i powiecie czy może tak być? Design w zamyśle miał być minimalistyczny i taki starałem się zrobić. Jeżeli macie jakieś uwagi - piszcie. Będę bardzo wdzięczny. ^^ Oczywiście nowe wpisy będą się pojawiały bardzo, bardzo często, więc jeżeli ktoś chce zajrzeć w wolnej chwili i poczytać - zapraszam! Prowadzę go tak naprawdę od wczoraj. Uśmiech

http://niezdecydowany-blog.blogspot.com
O jacież pierdzielę.
Odpowiedz
Fajny blogasek, ładnie wygląda. Aż szkoda, że już się nie chcę uczyć japońskiego xD
Mam ten kurs japońskiego, w sumie chyba go sprzedam, bo nie skorzystam już nigdy @@ A klejki mi tyle pomogły co nic XDDD A kilka lat wisiały. Wciąż nie pamiętam jak jest monitor XD

Wytrwałości życzę o/ I czytelników ;_;
Odpowiedz
Ja mam ten taki kurs do chińskiego, ciocia mi kupiła bo myślała że to to samo co japoński, ok. XD Ale pamiętam że dość dobry był. Klejki fajna sprawa w sumie. Duży uśmiech
Fajny blog!
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
(07-12-2015, 18:56)Viktor napisał(a): Ja mam ten taki kurs do chińskiego, ciocia mi kupiła bo myślała że to to samo co japoński, ok. XD
Przecież Japonia to dzielnica Chin XDDDDD

O, zauważyłam w innej zakładce, że masz zamiar postować o różnych rzeczach. O czym więc jeszcze? Duży uśmiech
Odpowiedz
Przepraszam, że post pod postem, ale wrzuciłem nowy wpis, zapraszam. ^_^
O jacież pierdzielę.
Odpowiedz
Posty można edytować.
Tak jak już z osiem razy ostatnio mówiłam, kasuję Twój przedostatni post.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Łoj... Powiało złością. :<

Do Katechi: Nie wiem dokładnie. Będę pisał o tym co mnie zainteresuje i kiedy zdecyduję, że to powinno się na blogu znaleźć. Uśmiech
O jacież pierdzielę.
Odpowiedz