Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spod lupy, czyli orzechowe miniaturki
(13-12-2015, 12:16)Ralveyn napisał(a): Jeżeli chodzi o soczewki, to bardziej kwestia średnicy obiektywu, jeżeli ma jakąś normalną długość, to bezproblemowo dobierzesz sobie soczewki. Uśmiech Co do trybu manualnego... możesz zawsze spróbować w nim zrobić zdjęcie. Spróbuj ustawić czas na jakąś 1/160 i teraz kwestia przysłony, im mniejsza wartość tym ostrość skupi się na obiekcie najbliżej obiektywu. Myślę że jakieś f8 będzie odpowiednie, im większa przysłona, tym ostrość będzie się skupiała na większym obszarze. Chociaż wydaje mi się, że w Twojej cyfrówce nie będzie aż tak dokładnych opcji. :/
Nie no, ładne wyszły Ci te łapacze! Może spróbowałabyś je gdzieś zawiesić, maksymalnie przybliżyć zoom i oddalić się na kilka metrów? W ogóle to mogłabyś robić zdjęcia w RAWach, ale to też znowu ta sama kwestia - nie mam pojęcia, czy ten aparat 'to potrafi'.
Genialne są te drobiazgi, normalnie kupiłbym coś dla swoich figurek. Książeczki są najlepsze. <3 Nie myślałaś może o jakimś sklepiku? :3 Albo jeżeli mogłabyś mi zrobić jakiś stoliczek i krzesełko, to ja chętnie bym się z Tobą cenowo dogadał. ;w;

OMG RAWy Język o czym ty mówisz XD , ale dziękuję za wskazówki. Może uda mi się trochę poeksperymentować i jeśli będą jakieś efekty to oczywiście odezwę się do ciebie w celu kolejnych wskazówek ^_^ 

Jeśli chodzi o sklepik ... to chętnie zle nie wiem czy umiałabym się odpowiednio rozreklamować i czy sklepik dałby radę się utrzymać.

Stolik bardzo chętnie ci zrobię :Język możemy się nawet umówić ze pokryjesz jedynie koszty materiałów ^_^ ale musisz mi powiedzieć w jakiej skali mebelki by cię interesowały ?  No i będziesz musiał poczekać :/ bo niestety w styczniu mam egzaminy zawodowe ... i staram się powtarzać materiał jak mam troche czasu do zabicia ;Oczko obiecałam już Michu że uszyje jej jakiś ciuszek , a mam kilka ubranek do uszycia na zamówienie
Odpowiedz
RAWy to taki format zdjęć, to jakby.. cyfrowy negatyw przed wywołaniem do odbitki. Możesz wpłynąć na jego wygląd (kolor, ostrość, co tylko chcesz) i nie zniszczyć jakości, a przy tym i więcej możliwości jest. Uśmiech Fakt faktem, że to tonę waży i potrzeba specjalnego programu żeby to otworzyć, no ale warto. Trzymam kciuki za zdjęcia!

Aj tam, z Twoim talentem bankowo sklepik miałby super obroty, serio. Duży uśmiech Albo może zacznij to dodawać na Allegro?

Oooo, no to się ze wszystkim zgadamy, jak będziesz miała czas.^^ Muszę też zerknąć jakich wymiarów dokładnie są Nendoroidy, bo to do nich chciałbym takie pierdółki. c:
Btw. podasz jeszcze raz swojego pingera? Chętnie sobie poczytam, a zapomniałem zapisać. ^^"
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
(13-12-2015, 19:18)Ralveyn napisał(a): RAWy to taki format zdjęć, to jakby.. cyfrowy negatyw przed wywołaniem do odbitki. Możesz wpłynąć na jego wygląd (kolor, ostrość, co tylko chcesz) i nie zniszczyć jakości, a przy tym i więcej możliwości jest. Uśmiech Fakt faktem, że to tonę waży i potrzeba specjalnego programu żeby to otworzyć, no ale warto. Trzymam kciuki za zdjęcia!

Aj tam, z Twoim talentem bankowo sklepik miałby super obroty, serio. Duży uśmiech Albo może zacznij to dodawać na Allegro?

Oooo, no to się ze wszystkim zgadamy, jak będziesz miała czas.^^ Muszę też zerknąć jakich wymiarów dokładnie są Nendoroidy, bo to do nich chciałbym takie pierdółki. c:
Btw. podasz jeszcze raz swojego pingera? Chętnie sobie poczytam, a zapomniałem zapisać. ^^"

Hmmm netroidy ... może skala 1:12 ? Mam nadzieję że nie jakaś dziwaczna skala Język
Co do Pingera .... to raczej nic ciekawego tam nie piszę ... ale dzieciaczki czasem lubią poczytać i zostawić jakiś komentarz Oczko sumie to nastawiłam się na taką publikę bo  to głównie małe dziewczynki interesują się lalkami , ale czasem wtrące tam cos o planszówkch i wrzucę jakieś ciekawe zdjęcie Oczko http://walnutsprout.pinger.pl/
Odpowiedz
Nie chciało mi się zakładać osobnego tematu, ale mam nadzieję że nikomu nie będzie przeszkadzało jak wrzucę tu jakąś moją inną twórczość. 

Od czasu do czasu wracam do wyszywania i tym razem postanowiłam skończyć moje tamasiowe przywieszki. Udało mi się dorwać specjalne zawieszki do telefonów w moim ulubionym sklepie, a że sklep ten jest nieopodal mojej obecnej pracy to mam nadzieję powstanie więcej takich przywieszek :Język

Mam nadzieję ze się wam spodobają. Od niedawna mam Instagrama i na razie tylko tam wrzuciłam zdjęcia więc sorry za linki.

https://www.instagram.com/p/BEDwqc4nWqs/...lnutsprout

https://www.instagram.com/p/BEDX9KCnWmf/...lnutsprout

https://www.instagram.com/p/BEDXI9NnWlI/...lnutsprout
Odpowiedz
Omggg jakie cudneee *_____________* To haft krzyżykowy? Jak w ogóle to się robi? Prześliczne wszystkieeee. <3
Zaobserwowałam cię na instagramie. ^^
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
(11-04-2016, 19:26)Michu napisał(a): Omggg jakie cudneee *_____________* To haft krzyżykowy? Jak w ogóle to się robi? Prześliczne wszystkieeee. <3
Zaobserwowałam cię na instagramie. ^^

Waaaa dziękuję :Duży uśmiech tak to chaft krzyżykowy ^_^ Bardzo prosta sprawa :3 tylko pracochłonna. Jak sama nazwa mówi wyszywasz krzyżyki (moim zdaniem bardziej iksy) z których powstaje wzór, babcia mnie nauczyła jak miałam może z 11 lat. Zastanawiam się nad zrobieniem takich na sprzedaż. Chcę też zrobić jakieś przewieszki z gier :3 chyba Harvest Moon pójdzie na pierwszy ogień
Odpowiedz
Myslę, że na pewno by ludzie kupowali.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Było by fajnie ale na Etsy jest takich pełno :/ moje musiały by się czymś wyróżniać
Odpowiedz
Okeeej, ja już teraz składam zamówienie.;________________; Naprawdę, jak tylko będziesz mogła, daj mi znać, już nawet wiem co bym chciał. Jeżu, jakie to piękne, jaka ty jesteś utalentowana, omg. <3333
Również zaobserwowałem, mam nadzieję, że będziesz spamiła milionem szuper zdjęć.;;;;
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Śliczne są bardzo, również obserwuję Duży uśmiech
[Obrazek: jLDUSeK.png]
Odpowiedz
Rety, jakie genialne ;___; I w ogóle pomysł supi XD Chciałabym porobić coś takiego, ale wiadomo jak moje chęci się kończą XDDDD
Odpowiedz
(11-04-2016, 20:02)Katechi napisał(a): Rety, jakie genialne ;___; I w ogóle pomysł supi XD Chciałabym porobić coś takiego, ale wiadomo jak moje chęci się kończą XDDDD

Co to to NIE ! Trzeba zwalczyć ten słomiany zapał :Język warto nawet spróbować

(11-04-2016, 19:44)Ralveyn napisał(a): Okeeej, ja już teraz składam zamówienie.;________________; Naprawdę, jak tylko będziesz mogła, daj mi znać, już nawet wiem co bym chciał. Jeżu, jakie to piękne, jaka ty jesteś utalentowana, omg. <3333
Również zaobserwowałem, mam nadzieję, że będziesz spamiła milionem szuper zdjęć.;;;;

hmmm taaa mam nadzieję że ten milion zdjeć się tam pojawi :Język co do zamówienia to spoko :Duży uśmiech dogadamy się. Bliżej weekendu chciałam znowu powyszywać. Tym razem chcę wyszyć coś z Hamtaro (uwielbiam gry z tej serii) no i tym razem jakieś bardzo odlschool'owe tamasie. Myślałam ojakiś postaciach z Mesutchi/Osutchi :Język.... więc jakbyś coś chciał ...

(11-04-2016, 19:53)Frogless napisał(a): Śliczne są bardzo, również obserwuję Duży uśmiech

Yay bardzo mi miło :3
Odpowiedz
Zaobserwowalam z obydwu kont zeby z jednego Ci lajkowac lalki, a z drugiego tmgc i nerdzenie xD
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
Odpowiedz
ha ha ha LOL dziekuję Język
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości