Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi M!X 2016
Ja też raczej zdecyduje się na rocznicowe, no bo Mimitchi <3 I inne postaci ze starszych wersji. Ogólnie to ja czuje sympatię tylko do stworków z wersji connection, tych takich klasycznych. Wcale nie mam żadnej radochy z opiekowania się nowymi i wymyślnymi postaciami z wersji kolorowych, choćby nie wiadomo jak urocze były. W moim Ps hoduje je tylko żeby puzzla zdobyć, a potem wynocha, i następny :|.
Serce   Serce   Serce  
Odpowiedz
^ Ja tak samo
Odpowiedz
Ja biorę royal white.
[Obrazek: 2dkbrs5.jpg]
Odpowiedz
edit:Tak wyglądaja rocznicowe mixy na zdjęciach.Wogóle będą tu inne dzieciaki i niemowlaki.Podobno białych brakuje,bo dużo ludzi je wykupiło.
https://www.instagram.com/p/BNJayz9Bory/...ukitchi357
[Obrazek: 2dkbrs5.jpg]
Odpowiedz
Bo się różowego boją. Jak dla mnie różowe jest ładniejsze, na tym białym za duży kontrast jest.
Chciałbym rocznicowe zamówić ale ugh, akurat laptopa nowego kupuję...
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Już wczoraj je widziałam i się jarałam, ale właśnie też widziałam, że ciężko białe trafić, a różowego bym nie chciała, bo zwykłe mix mam różowe. No i drogie jeszcze troszkę jak na mnie w tej chwili.

Wiadomo juz czym jeszcze, oprócz tapetek i niemowlaków się różnią od zwykłego?
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Lokacje na pewno mają inne i pewnie gry. Itemki pewnie też?
Odpowiedz
ehhh też miałam sobie kupić te białe Smutny ale były inne wydatki, teraz to nie wiem czy je gdzies dorwę no i kurs dolara jest chyba mało przystępny :/
Odpowiedz
Widzieliście, ze ma wyjśc nowy m!x z postaciami Sanrio? Duży uśmiech Teraz nie wiem czy zbierać na 20th czy na to z hello kitty.
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
http://www.bandai.co.jp/catalog/item/454...06000.html
Nie ukrywam, że obudowa średnio mi się podoba... Chyba najbardziej te wyblakłe kontury niektórych postaci... I Hello Kitty taka dziwna. (Napis też jest paskudny. Czy oni użyli ComicSansMS? XDD)
Odpowiedz
A mi ten mix się spodobał. Żółty kolor może jest taki sobie, ale przód i postacie są fajne. Jakbym mała dla siebie kupować, to chyba właśnie tą wersję bym brała, ale ja mam dość dziwny tamkowy gust Duży uśmiech
[Obrazek: jLDUSeK.png]
Odpowiedz
O BOŻE JAKIE KJUT!!!!! Super postacie. ;w;
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: bUM0nXF.png]
Odpowiedz
Faaajne, kurde, też teraz nie wiem czy chcę 20th czy to, a i tak mam 3 M!Xy których nie używam w sumie... XDDDD Może jedno sprzedam.
Odpowiedz
Jest okropnie brzydkie, ale jeżu, kocham sanrio. ;______________;
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: e3i6psw.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: 1iKHfgA.png]
Odpowiedz
GUDETAMA!!;___________________; Michuuuu, kupujemy?XD Ja chcem max, serio. .______________. Premiera jest 15 kwietnia? Widzi ktoś ile to kosztować będzie?
Mnie się mega podoba ta obudowaXDDDD kocham fufu rzeczy
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz