Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi M!X 2016
E tam, i tak można przecież tą plakietkę wyjąć, no i pewnie wydaje się wyblakła bo w realu pewnie te elementy świecą.
Ja nadal mam mega dylemat. ;__;
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Viktor, kup i rocznicowe i to!!:3
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
(02-02-2017, 16:50)Ralveyn napisał(a): GUDETAMA!!;___________________; Michuuuu, kupujemy?XD Ja chcem max, serio. .______________. Premiera jest 15 kwietnia? Widzi ktoś ile to kosztować będzie?
Mnie się mega podoba ta obudowaXDDDD kocham fufu rzeczy

JEŻUUU MACIEK TAAAAK. Omggg kupujemy koniecznie! Duży uśmiech Z tobą będzie mi łatwiej kasę uzbierać Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech YAAASSSS
Pojęcia nie mam ile będzie kosztowac ale pewnie jakos normalnie koło 300 i pewnie potem od razu drożeć zacznie. XDDDD Więc super by było jakbyśmy się załapali w kwietniu.

edit:
A zółta obudowa przynajmniej nie zżółknie z czasem. XDDDDDDDD
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
^ Yassssss, to ja już się jaram!♥ Tylko uh, pytałem człowieków na ig ile kosztuje i mówią, że tak trochę ponad 350 zł.;;;; Mała ciężarówka pieniędzy w sumie.:< No ale czasu trochę jest, to może uda się uzbierać.;w;
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Bo wczesne preordery zawsze droższe są jak nie są pewni jaka cena będzie. Na japanyouwant bez przesyłki jest preorder za 74$. D:
Odpowiedz
350 to trochę dużo, ale na pewno uda nam się uzbierać do kwietnia. ^^
Odpowiedz
Kolejne anniversary:
http://fuckyeah-tamagotchi.tumblr.com/post/165050039976
Odpowiedz
O rety, taaaak *-* Coś dla mnie. Cudeńko <3
Odpowiedz
Zgadnijcie, jakie mega ekscytujące nowe tama w tym roku wychodzi!!!
[Obrazek: 5dd024efca8cba87099ed956b53b9564.jpg]
Tiaa..... Kolejna wersja Dream M!X, tym razem nową postacią jest Pianitchi, reszta to samo.
No nie powiem, lubię Pianitchi, i obudowy Dream M!X mi się podobają... może kieedyś.
Odpowiedz
Taaa widziałam rano na instagramie.... osłabiają mnie. -,-
Odpowiedz
No ewidetnie widać że Bandai się nie klei z Tamagotchi... Zgaduję że pewnie narobili ogólnie za dużo "bebechów" mixów których nikt nie kupuje, a zamiast je wywalić to robią wersje z minimalną różnicą. Ok, 20th anniversary i wersja Sanrio były super, ale to już za dużo.
Serio niech sobie w końcu przerwę zrobią. Mieliśmy dwuletnie (lub więcej) przerwy z nowymi wersjami i przynajmniej był hype na nową wersję, a teraz mix za mixem, ewentualnie jakieś nano...
Odpowiedz
Tym bardziej, ze przyzwyczaili wszystkich do tego, ze nowe postacie da sie wgrywać jak w 4u czy ps, a teraz, chcesz mieć JEDNĄ nową postać??? Kup zupełnie nowe tama! -,- Tia już lecę. Chociaż obudowa mi się podoba. XDDDDD
Odpowiedz
Ja już bym nawet nie marudził gdyby ten każdy mix się SERIO różnił. Czyli wszystkie postacie inne, wszystkie itemki, tapetki, miejsca do odblokowania, itp... To by było fajne. A tak to różnica zwykle paru postaci, 3 itemków i tapetek na krzyż. D:
Odpowiedz
Ja też bym nie marudziła jakby tak było, ale kurcze na serio trochę przegięcie. Albo jakby chociaż do już istniejących lokacji i postaci dodawali nowe, ale oni zabierają i lokację i postać kosztem tej nowej -,- A w ogóle w Japonii da sie mixować z innymi postaciami, bo oni mają te wielkie station w sklepach i da sie wgrywać tapetki itp, więc tak czuję jakby to było właśnie pod hasłem "wyciągnijmy kasę od europejczyków, bo oni nie mogą nic z tymi mixami" D:
Odpowiedz
XDDDDD Masakra, Bandai ogarnij się pls. D: Zamiast poczekać te 2 lata z nową wersją to woleli wydać sto wersji Mixa i nie wiem na co to komu. D: Wydaliby nową wersję po jakimś czasie to i hype byłby większy. Takie wydawanie bezsensu wersji to naciąganie pieniędzy bez pomysłów.
[Obrazek: ex9fvgrk4xtx_t.jpg]

[Obrazek: Sword.jpg]

[Obrazek: nPCCI2S.png]
Odpowiedz