Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi M!X 2016
Jakieś tam nowe leaknięte informacje:
-Będzie można mieć dzieci bliźniaki!
-Powracają zwierzątka (czyli zwierzątka naszych tamków), i będą mogły się rozmnażać, podobno na nie miksowanie też działa
-Apka będzie takim trochę tamatown, że będzie można grać z innymi ludźmi. I będzie dostępna też na iOs.
-Może się łączyć z M!Xem, więc pewnie sama podczerwień będzie taka sama, i będzie nadal brać rzeczy z M!X station, więc nie wiem co to znaczy jeśli chodzi o itemki do ściągania, to chyba zależy już czy będzie można zdobyć w ogóle jakieś itemki na apce, czy nie.

Postacie faktycznie takie sobie, ale w sumie nie takie złe, bo widać że próbują wrócić do "korzeni".
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Czyli sporo nowości, jakby nie patrzeć. A to dopiero początek. No i props za tę apkę à la Tama-town i nawiązanie do korzeni. Czekanko. Duży uśmiech
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
Jedyne co mnie martwi z apką to to że pewnie w końcu kiedyś ją wywalą, no ale Mr. Blinky w końcu swoją zachował i ona działa na jego własnym serwerze, może z tą tak samo zrobi.
Odpowiedz
Już właśnie podobno nie działa. Tzn appka na 4u. Ludzie na fb tak mówią. Sorry za offtop.
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Mr. Blinky napisał że "is currently down", więc PEWNIE powróci. Możliwe że nagle Bandai mu robi problemy.
Odpowiedz
Mam nadzieję, że cena tego nowego tama będzie w miarę dobra a nie ponad 300 zł.
Jak P's nowe nadal będzie drogie do 700 zł to kupię to tamagotchi nowe i potem może w przyszłości takie, albo inny M!X spacy. Oczko
https://www.ebay.pl/itm/Tamagotchi-m-X-T...Sw3ChbR4xc
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
Przecież każde kolorowe tama kosztuje tyle samo, ok. 40$. Na początku na ebayu wtedy są chore ceny ale potem tak +/- za 60$ można tama kupić, ale pewnie na JapanYouWant będzie przedsprzedaż o wiele taniej niż na ebayu.

P's to akurat bardzo tanio chodzi na JYW właśnie jak już jest, ostatnio były za ok 70$ z piercami.
Odpowiedz
Ale to używane, wolałabym kupić nowe P's nieotwierane ale chyba nie ma szans.
Widziałam nowe P's na Ebayu za 500 zł nieużywane.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
Dogz, owszem są szanse. Moje nowe P's kosztowało z tego co pamiętam 80$ jak nie mniej. Nie zaakceptuje 70$ jako tanio za używane tama. Na pewno też znajdziesz jakaś okazje. Ale sugeruje koniec offtopu.
[Obrazek: ZbPDfLG.png]
Odpowiedz
Tak, ale sam pierce kosztuje jakoś 40$ sam, dlatego 70$ za używane z piercem to wcale nie taka zła cena. Mr. Blinky jeszcze wszystkich pierców chyba nie przekonwertował, a wg. mnie fajnie jest mieć fizycznego pierca. Sam uważam że mam szczęście że mam ich 5.
Po prostu trzeba codziennie patrzeć i szukać, jeżeli jest się cierpliwym to się zawsze jakaś okazja znajdzie!

Ale on topic, jestem ciekawy w sumie jak ta apka będzie wyglądać. Jeżeli będzie można się z innymi osobami spotykać, to czy będzie to coś trochę w stylu Music City? Pewnie nie idealnie tak samo, bo MC było Amerykańskie w końcu, ale nie wiem nadal jak to sobie wyobrazić...
Odpowiedz