Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi M!X 2016
Preordery na Hobbylinkjapan wynoszą 4,240 yenów, czyli koło 150zł, tragedii nie ma o.O Nigdy tam nie zamawiałam, a Wy?
Serce   Serce   Serce  
Odpowiedz
Raczej tak nie będzie. Przecież są różowe, niebieskie i fioletowe. Poza tym to by było no... słabo XD
Niesamowicie mi się podoba, chyba zrezygnuję ze wszelkich myśli o 4U/+ i skupię się na tej wersji *-*

EDIT: Cocoa, ktoś polecał chyba ten sklep... albo wręcz przeciwnie XD Ale czy mi się tylko wydaje, czy wszystkie tama wychodzą w podobnej cenie, a w praktyce to i tak jest inaczej? XD
Odpowiedz
Ja nie zamawiałam. A przesyłka chyba też ileś tam kosztuje.
Jak wychodziły 4u to też 150 zł na eBayu kosztowały.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
Właśnie prawie wszyscy na insta zamawiają przez tę stronę, więc chciałam się pokusić, no ale nie wiem, nie znam jej. Niby złożyłam zamówienie i pojawił się komunikat, że jak się pojawią to dopiero trzeba będzie zapłacić, wiec czekamy na mejla.

edit: wybrałam wersje spacy, ale kompletnie nie kumam o co chodzi z tym podziałem o_o
Serce   Serce   Serce  
Odpowiedz
Cocoa, ja kupowałem, polecam. Z Michu 4U+ razem zamawialiśmy, musisz tylko poczekać właśnie na mejla z linkiem do zapłaty, bo inaczej niestety się nie da.
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Link do zapłaty jak się płaci tam w ogóle w amazonie?
A czy są tam Tamagotchi tańsze niż na eBayu?
Odpowiedz
Dobra trochę zagmatwałam to więc na nowo zrobiłam preorder i potwierdzenie przyszło w mejlu. Czyli MIX wychodzi 150zł + przesyłka będzie określona kiedy tama będzie dostępne. Patrzyłam po innych aukcjach, standardowe shipping to koło 17zł. Omg nie moge się doczekać ^___^

Dogz - z tego co rozumiem to można przez Paypal i normalnie kartą, chyba xD
Serce   Serce   Serce  
Odpowiedz
Serio tylko tyle? OOOOOOO: Może się skuszę, aczkolwiek poczekam na dokładniejsze info w sprawie tej wersji.

EDIT:
[Obrazek: aSq8Cas.jpg]
[Obrazek: mlyaM7j.jpg]
Wyglądają super "na żywo" I CO TO JEST Z TĄ PŁYTĄ I INNYMI WERSJAMI???? *-*
Odpowiedz
Fajnie, że tylko tyle kosztuje, może ja się skuszę jak się uda chibi i P's kupić to się skuszę, tylko problem jest, że nie mam karty płatniczej, a przez paypal nie umiem płacić jestem w tym ciemna. XD
Odpowiedz
Lepiej wybrać przesyłkę tego drugiego stopnia, już nie pamiętam jaka to była i czemu, ale chyba przewóz był lepszy.

O bogowie Katechi, a co jeżeli można przesyłać postacie do łączenia z starszych wersji? ;_____________________________________; TO BYŁOBY OMG KBFKHBASDGG, COŚ TAK SUPER CHYBA NIE MOŻE NAWET ISTNIEĆ.
Odpowiedz
Tu macie obudowy bardziej z bliska:
http://fuckyeah-tamagotchi.tumblr.com/post/145244650236
Ekstra. ;__; Kiedy dokładnie to wychodzi?
Trochę skupili się na tym miksowaniu postaci, ciekawe czy takie funkcje inne też fajne są, czy jest szkoła i praca itp. :o
[Obrazek: tumblr_o82uooenub1qlaxmco1_1280.jpg]
[Obrazek: tumblr_o82uooenub1qlaxmco2_1280.jpg]
Wow, postaci sporo jest w sumie. Ja chyba wersję Melody kupię.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Ciekawie zrobili z tym, że melody i spacy mają różne te dwie postacie
Odpowiedz
Omg, ta zielona postać z rogami z patyków, rozpływam się.;_______; Mnie się w sumie bardziej obudowa Melody podoba, ale ta specjalna postać (chyba specjalna?) z Spacy jest genialna. ;___; Wszystko jest takie piękne, że nie mogę, dkgksdg.
Viktor, hlj mówi, że lipiec, ale nie ma dokładniejszej daty, przynajmniej ja nie widzę.
Odpowiedz
16 lipca jest premiera.
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
Odpowiedz
Omamo, cudowne! Aż chyba chcę i nienawidzę się za to. XDDDDDDDDDDDDDd
Obudowy mi się mało podobają, w sensie te kolory. Chociaż z tego zdjęcia co wstawiła Katechi to w rzeczywistości jest trochę lepiej, hmm.
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: e3i6psw.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: 1iKHfgA.png]
Odpowiedz