Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi M!X 2016
OMG jakie super te postacie i wygląda ze dwie wersje tylko tymi dwoma postaciami się różnią, jeszcze nie wiem którą bym wolała z postci... chyba te spacy ale to jeszcze czas mam na to. Ekstra są nowe postacie, ta zielona z patyków i ta ośmiornica omgg wszystkie cudne. Obudowy nie powalają wg mnie, wolę kryształki jak w id i idl ale juz nie będę narzekać, bo zapowiada sie super.

Tak my z Maćkiem zamawialiśmy swoje 4u plus z hlj i wszystko ok było, ta trochę droższą przesyłke wielismy bo sie skladalismy wiec i tak było taniej, a szybciej i bezpieczniejsza chyba była. I Smeg mi chyba dwa razy kieeedys dawno tez tam zamawiała i tez wszystko ok było, nie ma sie co stresować. ^^
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Coraz bardziej podoba mi się ta wersja. Te postacie są prześliczne. Jakbyście robili jakieś większe zamówienie, proszę pamiętajcie też o mnie (może dam radę) Duży uśmiech
[Obrazek: jLDUSeK.png]
Odpowiedz
Mi też bardzo dawno temu też Smeg sprowadziła angelgotchi, i Maciek mi sprowadził 4u i było wszystko ok.

Ja obudowę wybiorę różową i wersję Spacy. Uśmiech Jak kosztuje 150 zł na hlj to chibi i P's mogą poczekać. Uśmiech
Jak by ktoś zamawiał z hlj wysyłka była droga chyba, jakbyśmy się złożyli, że np. 4 Tamki dla każdego to tak.
O mnie też pamiętajcie. Najwyżej kiedy indziej kupię Chibi i P's.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
Wiecie, grupowe zamówienie to tak naprawdę chyba obecnie duże ryzyko niestety. D: Wydaje mi się, że im więcej kasy wpakuje się w zamówienie, tym rosną szanse, że urząd celny się jednak doczepi i będzie trzeba płacić kosmiczne cło. Ostatnio z 4U+, za które zapłaciliśmy chyba coś ponad 300 zł? Musieliśmy dopłacać stówę, także wiecie, chyba bezpieczniej kupować na sztuki. Ale tak mi się tylko wydaje.;;

Dogz, ja Twoje 4U z innego miejsca zamawiałem.
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
No racja, o tym nie pomyślałam
[Obrazek: jLDUSeK.png]
Odpowiedz
Lepiej osobno zamawiać.

A te postacie są takie super *-* Podoba mi się, że nie poszli w tą taką słodziaśność z P's tylko trochę dali takich "brzydszych postaci", ten różowy samuraj XD

Maciek, ta opcja by była 100000/10, ale bardzo niepokoi mnie fakt, że między tamkami a płytą jest dziewczynka podchodząca do kasy XDDD Bo to od razu mówi jedno - Japan only ==
Odpowiedz
No właśnie, własnie miałam to mówić co Maciek powiedział.
Od większej wartości przesyłki nie dość ze wieksze cło i większe prawdopodobienstwo ze capną.
Odpowiedz
Na pewno tą płytkę będą sprzedawać, ale pewnie za jakąś kosmiczną cenę.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Ej a ono nie wychodzi przypadkiem jakoś teraz??? Bo na tym jednym obrazku jest napisane 18/6... tak jakby 18tego czerwca moze?
Odpowiedz
A to na pewno data? W Japonii używa się daty miesiąc-dzień.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
No właśnie nie wiem czy data, bo rzeczywiscie tam odwrotnie sie zapisuje, ale jak nie data to nie mam pomysłu co to.
Odpowiedz
Na jeszcze innym obrazku jest 7/16, więc chodzi o lipiec, tak mi się wydaje.
Edit: DVD wychodzi 18/6
Serce   Serce   Serce  
Odpowiedz
Aaaaa wiiiidzisz, dzięęęki ^^ bo się zastanawiałam o co to chodzi.
Odpowiedz
Oto kilka zdjęć opakowań Tamagotchi Mix:
[Obrazek: 2vxhcex.png]
[Obrazek: 2l9gmrr.png]
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
Zauważyliście, ze na obudowach ta niby podczerwień ma kolor obudowy?
Dziwne, bo podczerwień zawsze jest taka czarna, po światło trochę czerwona. Może to na tama, to wcale nie jest podczerwień? Ale jak nie podczerwień, to nie mam pomysłu co to, jakiś przycisk może do zdejmowania plakietki z przodu czy coś. Zresztą mega świństwem by było dawać coś innego na miejscu podczerwieni, zeby ludzie myśleli, ze to ona.
No nic, nie ma co gdybać, trzeba poczekać. Miejmy nadzieję, że to jednak podczerwień.
Odpowiedz