Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi Chibi 2017
[Obrazek: kOf1syy.jpg]
Będą sprzedawane nowe Tamagotchi Chibi w 2017 z obudowami w stylu starych P1-P2 i podobno będą miały nową specjalną postać. Duży uśmiech
Szkoda, że Chibi a nie faktycznie jakiś vintage, ale zawsze coś. Bo pierwszego Digimona to chyba rebootnęli też jakoś niedawno...
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Baaardzo chciałabym mieć chibi. Najbardziej podobają mi się trzy ostatnie obudowy Uśmiech
[Obrazek: jLDUSeK.png]
Odpowiedz
Ale super *-* Ciekawe, jak to cenowo będzie wyglądać... i co z cenami poprzednich chibi i mini XDD *oszczędny człowiek*

Ok, ogarnęłam, że to nieco ponad 50zł, ale wiadomo, ebay'e i te sprawy, koszty rosną :v
Odpowiedz
Przyszłam żeby o tym napisać, ale Viktor mnie ubiegł ^^.
Ja się bardzo cieszę, że będą nowe. Mam tylko nadzieję, że nie będą kosztować 200zł. -,-
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Jedna z takich starszych wersji, które bardzo chciałabym mieć. Oby nie kosztowało 200 zł jak te z kolorowym wyświetlaczem. Smutny
Ja bym wybrała obudowę ciemny róż z niebieskimi cyferkami. Uśmiech
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
Nie wiem jakim cudem o tym nie słyszałem, wcześniej, ale teraz podobno wychodzą PRAWDZIWE P1/P2 20th anniversary, w Japonii jak na razie. Są już preordery na HLJ za 90zł.
Prawie chciałem kupić ale w sumie... meh, mam już p1 a przecież w każdej chwili mogę kupić p2, bo nie są drogie. XD
Ale fajnie by było gdyby były u nas w sklepach, nie powiem.
Z tego co widzę to chyba P1 i P2 mają zamienione obudowy, chyba. Przynajmniej widzę P2 z taką obudową jak moje P1.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Też o tym nie słyszałam, fajnie bardzo. Pewnie zawiedzeni ludzie się burzyli, że chibi to nie to samo XD więc bndai szybko p1 tez wypuszcza. XDDD
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz