Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria najmłodszych opiekunów tama <333
Dzisiaj spotkała mnie nie lada niespodzianka! Nasza kochana poczta dostarczyła mi zagubione rysunki dzieciaków z klasy Cholerki. Duży uśmiech
Meeeega się ucieszyłam Duży uśmiech.
Chciałam tylko tu powiedzieć, że te rysunki sprawiły mi ogromną radość i jestem dumna z najmłodszego pokolenia "tama rodziców", że  potrafili tak pięknie wszystko narysować i że w ogóle zechcieli to dla nas zrobić w zamian za moje tama, czyli za coś, przez co mają jeszcze więcej roboty.   Szczęśliwy 
Bardzo bardzo dziękuję i jestem pewna, ze nie tylko ja, ale reszta forum również będzie miała radochę ogladając ich prace. Duży uśmiech

Wszystkie rysunki są świetne, nie umiałabym wybrać które podobają mi się najbardziej, bo każdy z osobna chwycił mnie za serce, a dzieciaki udowodniły nam wszystkim, że jest tama nadzieja w nowym pokoleniu. <3 Dziękuję naprawdę bardzo mocno, a teraz najważniejsza część, czyli prezentacja! Duży uśmiech

[Obrazek: pFRmSm9.jpg]

[Obrazek: y3hWXLG.jpg]

[Obrazek: 9YRlHHM.jpg]

[Obrazek: VvAQqSv.jpg]

[Obrazek: Nz4Un82.jpg]

[Obrazek: ychMGkk.jpg]

[Obrazek: Px9yULg.jpg]

[Obrazek: fH7W4QJ.jpg]

[Obrazek: bONXhoM.jpg]

[Obrazek: qE05hbV.jpg]

[Obrazek: 1IMqPpo.jpg]

[Obrazek: KvTUDnD.jpg]

[Obrazek: c5N4ZdH.jpg]

[Obrazek: th6vm0j.jpg]

[Obrazek: LFwV952.jpg]

[Obrazek: wTIFnIM.jpg]

[Obrazek: DXqMWcc.jpg]

[Obrazek: BA491xI.jpg]

Chciałam każdy rysunek podpisać imieniem dzieciaczka, ale nie wszystkie były z tyłu podpisane, więc uznałam, że albo wszyscy albo nikt. Bardzo się cieszę, że jestem adminem i nie mam limitu zdjęć w postach XDDDD chociaż i tak chyba by się załapały wszystkie.

Jestem szczęśliwa, że mogłam cząstki swojej kolekcji oddać tak fajnym dzieciakom! Ja i wszyscy na forum dziękujemy bardzo <3 i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś dzieciaki coś dla nas narysują i że to nie będzie koniec ich przygody z tamagotchi. ;_________; wzrusz wzrusz. Uśmiech A teksty "dla pani cioci Michu", rozczulają mnie tak bardzo, że mam ochotę ich wszystkich wytulić i uściskać. Taaaaaak jestem waszą ciocią Michuuu ;_______________; Nawet nie muszę być żadna pani, tylko ciocia Michu <3333 Jezu jacy kochani. Duży uśmiech
[Obrazek: fhGxkeh.png]
[Obrazek: Xya8lRf.png]
[Obrazek: M8JWfqb.png]
[Obrazek: cIdtDsB.png]
[Obrazek: LXAbHkR.png]
[Obrazek: vlx3kis.png]

Odpowiedz
Aaaa, w końcu są!!!
Piękne. I sam pomysł ekstra, jak super widzieć taką twórczość aktualnych najmłodszych Tama fanów.  <3
[Obrazek: LHSwGZc.png]
[Obrazek: lDrNgck.png]
[Obrazek: NowCxPB.png]
[Obrazek: jLDUSeK.png]
[Obrazek: lFlYTzi.png]
[Obrazek: jqcI751.png]
Odpowiedz
Przewspaniałe! Takie ultra pozytywne i w ogóle awww. Duży uśmiech
Odpowiedz
Jakie piękne rysunki!!! Ja tak nie potrafiłem rysować w ich wieku.
Jestem pod wrażeniem że znaja się na postaciach z tama!
[Obrazek: Dhu2ZPQ.png]
[Obrazek: hYrVOE5.png]
[Obrazek: JXJWp2x.png]
Odpowiedz
Boże, jakie to jest cudowne, ahhdshdhjfjk, no brak słów. ;_; Serce rośnie na ten widok. Wspaniałą masz klasę, Cholerka!
[Obrazek: Tu5vTe1.png]
[Obrazek: nJI9Mlv.png]
[Obrazek: ZFIEFVg.png]
Odpowiedz
Bardzo to słodkie, serio bardzo świetny pomysł. Duży uśmiech (Bandai może być wdzięczne za reklamę. XDDDDDD)
[Obrazek: hTaqBDK.png]

Odpowiedz
Jakie cudowne <33333
Odpowiedz
Świetne Duży uśmiech Widzę, że Mametchi króluje, a ten tęczowy zupełnie rozwala system xD
Dla Pani Cioci Michu ... cuuuudooooo <3
Odpowiedz
Omatkoicórko! Dotarło! :O

Z tym co i gdzie króluje i co i jak wygląda - należy wziąć poprawkę Duży uśmiech
Jak przystało na szkołę XXI wieku mam w sali tablicę interaktywną i internet - gdy jest potrzebny to się psuje. Chciałam im wyświetlić obrazki w gÓglu ale oczywiście zdechło. Także na szybko rysowałam z telefonu kredą po tablicy - kolory im dopowiadałam albo zgadywali XD

A na 12 indywidualnym obrazku, po lewej stronie jest...
Specjalna limitowana edycja wielkanocna tamagotchi - znaczy "taka by mogła być gdybyśmy mieli takie zabawki w Polsce" XD
Odpowiedz
Ahahaha, czyli 12 to wielkanocne tama jajca! Pomaluję jakąś pisankę w kształt Tamagotchi, dzięki za inspirację. XDDDDD
A kolory niektóre wyszły ciekawe. Fajnie wygląda Tamababcia i dziadzio na przedostatnim, ten pomarańczowi Ojitchi to taka marchew trochę. xDD
I dopiero zauważyłam na 3 od końca obrazku główną atrakcję o której najwięcej pisali w pamiętnikach... xDDDD
I dopiero Frogless zwróciła moją uwagę na tęczowego Mame, który rzeczywiście na wagę zasługuje, bo naprawdę rozwala system. xD
[Obrazek: LHSwGZc.png]
[Obrazek: lDrNgck.png]
[Obrazek: lFlYTzi.png]
[Obrazek: jqcI751.png]
Odpowiedz
Na dwunastym też jest - w wersji oryginalnej: policzyć możesz z ilu pikseli się składa Duży uśmiech
Odpowiedz