Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spędzacie Wielkanoc?
U nas Mariusz ma wolne od soboty, więc w piątek sprzątam, w sobotę zakupy, w niedzielę i poniedziałek lenistwo, a we wtorek już do pracy. Szału nie ma, ale i tak się cieszę. Duży uśmiech
W sobotę będę też piekła ciasta i może przygotuję koszyczek do święconki, ale po kościołach, to Mariusz sam będzie latał jak będzie chciał, bo ja nope nope nope....  będę w tym czasie bardzo zajęta pieczeniem ciasta. XDDDDD
[Obrazek: fhGxkeh.png]
[Obrazek: Xya8lRf.png]
[Obrazek: M8JWfqb.png]
[Obrazek: cIdtDsB.png]
[Obrazek: LXAbHkR.png]
[Obrazek: vlx3kis.png]

Odpowiedz
Ja już jutro jadę do domu i od pojutrza będę odgruzowywać mój pokój (ehhh, raz na ruski rok jestem w domu i zawsze jakieś święto więc trzeba sprzątać xD). A poza tym pewnie będę pomagać babci z ciastami. A oprócz tego uczyć się historii na zaliczenie od razu po wolnym. Nic specjalnego się nie zapowiada u mnie. c:
[Obrazek: LHSwGZc.png]
[Obrazek: lDrNgck.png]
[Obrazek: NowCxPB.png]
[Obrazek: jLDUSeK.png]
[Obrazek: lFlYTzi.png]
[Obrazek: jqcI751.png]
Odpowiedz
U mnie jak zwykle, jadę do babci, jem z nia śniadanie i tyle. Może się przymuszę i spróbuję z nia spędzić trochę czasu, bo długo babcia chyba nie pociagnie już...
Bierzemy jednego kota i królila ze soba więc o tyle będzie ciekawie.
[Obrazek: Dhu2ZPQ.png]
[Obrazek: NowCxPB.png]
[Obrazek: hYrVOE5.png]
[Obrazek: JXJWp2x.png]
Odpowiedz
Dzisiaj babcia przyjechała, jesteśmy sobie we trójkę, w niedzielę śniadanie z drugą babcią i dziadkiem. W drugi dzień świąt mama pracuje, więc nie wiem jakie mamy plany. Ja i tak mam farmakologię do nauki, więc...
[Obrazek: Tu5vTe1.png]
[Obrazek: nJI9Mlv.png]
[Obrazek: ZFIEFVg.png]
Odpowiedz
Będę sprzątać, pewnie będzie dużo jedzenia, odwiedzimy dziadka, nic ciekawego. Język
[Obrazek: hTaqBDK.png]

Odpowiedz
Tradycyjnie w domu będzie dużo jedzenia w wujek Włodek przyjedzie na kilka dni. Uśmiech
[Obrazek: 49F1Gtu.png]
[Obrazek: LF0JLzl.png]
[Obrazek: JXJWp2x.png]
Odpowiedz
Nie spędzam żadnych świąt z powodu finansów
I’M PICKLE RICK
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości