Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent
Serce 
Witajcie kochani! 
Jako dobra starsza siostra, postanowiłam podzielić się z moją młodszą sis czymś, co zna cały świat, a ona może tylko popatrzeć na to w internecie - właśnie Tamagotchi. W tym roku ma komunię, już za tydzień (wiem, szybko się obudziłam), i chciałabym dać jej w prezencie oryginalne, stare Tama, a nie jakieś nowe udziwnienie. 
Tu pojawia się problem.
Moje dwa v3 i v4 już nie działają, niestety, a kupno tego w internecie graniczy z cudem. 
Czy któraś z was, dobrych duszek, ma jeszcze śmigające Tama? Najlepiej V4, ale innymi też nie pogardzę ^^ Z chęcią bym jedno odkupiła. Pozdrawiam was cieplutko Uśmiech
Odpowiedz
A co się zepsuło, że tama są zepsute może da się je naprawić.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
(24-05-2018, 10:07)Dogz napisał(a): A co się zepsuło, że tama są zepsute może da się je naprawić.

W V3 nie czyta baterii, a w V4 zawiesza się zaraz po uruchomieniu Smutny
Odpowiedz
Nie martw się może ktoś od nas z forum Ci je naprawi. Zapytaj się Michu czy może je naprawić.
Odpowiedz
Zły dział, przenoszę do ogłoszeń.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Napisałaś do mnie na pw, ale nie mogę ci odpowiedzieć bo mi wyskakuje jakiś error, nie wiem o co chodzi, tak czy siak chciałam odpisać tak:
„Niestety nie sprzedaję tama, sorry. Mam „aż” dwa v4, ale jedno jest z mojego dzieciństwa, a drugie ma moją ulubioną obudowę.”

A tak na marginesie to cel może i szczytny, ale jeżeli twoja siostra nie ineteresuje się takimi rzeczami to raczej jej się to nie spodoba. Dzisiejsze dzieci raczej lubią inne rzeczy i tbh? Nic w tym złego. Taki prezent to dobry pomysł ale może nie na komunię. Od dziecka uwielbiam tama ale bym był zawiedziony raczej gdyby moi koledzy dostali fajne rzeczy a ja starą zabawkę, na dodatek używaną... O, już lepiej kup nowe w opakowaniu. Tak, to wydatek, no ale to komunia w końcu.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
(24-05-2018, 11:11)Viktor napisał(a): Napisałaś do mnie na pw, ale nie mogę ci odpowiedzieć bo mi wyskakuje jakiś error, nie wiem o co chodzi, tak czy siak chciałam odpisać tak:
„Niestety nie sprzedaję tama, sorry. Mam „aż” dwa v4, ale jedno jest z mojego dzieciństwa, a drugie ma moją ulubioną obudowę.”

A tak na marginesie to cel może i szczytny, ale jeżeli twoja siostra nie ineteresuje się takimi rzeczami to raczej jej się to nie spodoba. Dzisiejsze dzieci raczej lubią inne rzeczy i tbh? Nic w tym złego. Taki prezent to dobry pomysł ale może nie na komunię. Od dziecka uwielbiam tama ale bym  był zawiedziony raczej gdyby moi koledzy dostali fajne rzeczy a ja starą zabawkę, na dodatek używaną... O, już lepiej kup nowe w opakowaniu. Tak, to wydatek, no ale to komunia w końcu.

Wiem, że by się jej spodobało z tego wzglęgu, że pokazywałam jej na internecie jak to działa jakiś czas temu. 
Pewnie tak zrobię, z amazona można ściągnąć za jakieś 50 dolarów, tylko zależało mi na czasie, bo paczka z USA będzie trochę szła.
Odpowiedz
Ja też żadnych tama nie sprzedaje ponieważ je kolekcjonuję i lubię różne elektroniczne zwierzątka. Poszukaj jakiś tama nowych w opakowaniu na amerykanos może być jakieś chibi rocznicowe.
Odpowiedz
Chibi to nie, bo się jeszcze zrazi. XD
Jeżeli jest zainteresowana to spoko. Ale naprawdę warto pomyśleć o pudełkowym właśnie. Paczki z USA nie idą aż taak długo.
https://www.ebay.co.uk/itm/Tamagotchi-Co...SwwAFbAbSW Tutaj jest ładne v3 w pudełku (moja wymarzona obudowa...) z UK i cena naprawdę wcale nie taka zła.
https://www.ebay.co.uk/itm/Tamagotchi-V3...0005.m1851 A tu z włoch, jeszcze tańsze, chyba mają więcej na swoich aukcjach.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości