Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi Original
W końcu! W USA w sklepach Gamestop będą sprzedawać pełnowartościowe P1 i P2, i to w nowych obudowach. Cena 19,99$. Nie wiadomo czy będą sprzedawane w Europie, ale już dawno w UK podobno na jakiejś giełdzie zabawkowej były pokazane P1, więc zobaczymy.
[Obrazek: tumblr_inline_p9kkv0ZnSH1toxdax_1280.png]
Nie wiadomo do końca kiedy będą w sprzedaży, ale prawdopodobnie na czas świąteczny powinny się pojawić.
[Obrazek: Dhu2ZPQ.png]
[Obrazek: NowCxPB.png]
[Obrazek: hYrVOE5.png]
[Obrazek: JXJWp2x.png]
Odpowiedz
Fajnie bo nie mam jeszcze P1. Uśmiech
A P2 gdyby była niebieska z napisem tamagotchi po boku to bym wzięła. Duży uśmiech
[Obrazek: 49F1Gtu.png]
[Obrazek: LF0JLzl.png]
[Obrazek: jLDUSeK.png]
Odpowiedz
No nareszcie, chętnie kupię. Uśmiech Fajnie gdyby też były w Europie. Jeszcze fajniej gdyby w Polsce....XDDDD
[Obrazek: hTaqBDK.png]

Odpowiedz
Mini niby są w Anglii ale nie widziałem aby ktokolwiek je na Allegro sprowadzał, pewnie z tymi będzie tak samo... W Polsce raczej nie będą z uwagi że u nas nigdy nie było P1.
Odpowiedz
A są już realne zdjęcia tych Tamków?
I wiadomo gdzie je można kupić?
Odpowiedz
Chyba jeszcze nie ma, a do kupienia będą w Gamespot. Chyba w UK jest ten sklep ale nigdzie w Europie nie.
Odpowiedz
To poczekamy kiedy będą oficjalnie w sklepie jak będą to kupię może P1 i P1 to niebieskie z napisem tamagotchi jeśli ta obudowa wyjdzie.
Odpowiedz
Podoba mi się dobór kolorów. Kilka jest takich bardziej współczesnych, a część pozostało w klasycznych schematach.
Odpowiedz