Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KUPIĘ] My Sweet Pet Garden
Jak byłem dzieckiem, to miałem takie "zwierzątko" w którym dokładnie 5 różnych było, a szósty wybór losował jedno z pozostałych pięciu. Był tam pies, kot, dinozaur... i reszty niestety nie pamiętam. To losujące chyba było nazwane sowa na opakowaniu, ale nie wyglądało jak sowa. Zapamiętałem właśnie tą nazwę "My Sweet Pet Garden" i to że miało 4 przyciski + z tyłu reset. Napędzane przez dwie baterie AG13, ale to pewnie standard. Chciałem pokazać córeczce czym się kiedyś tata bawił, ale niestety musiało mi to gdzieś zaginąć przy przeprowadzkach, bo przetrząsnąłem całe mieszkanie. Miało to trochę podłużną obudowę u góry węższą, a na dole szerszą, w kolorze zielono-niebieskim (pewnie jest na to nazwa ale jestem mężczyzną i kiepsko u mnie z kolorami). Ikonki obsługowe były 4 u góry i na dole, a w tle pod ekranikiem taka jakby kolorowa falowana szachownica. Animacje zawierały nie tylko zwierzaka, ale też tło - jakiś domek, płot itp.
Jeśli ktoś miałby coś takiego działającego na sprzedaż to odkupię za każdą cenę (w granicach rozsądku). Obudowa oczywiście może być inna i stan zewnętrzny nie musi być idealny, ale najważniejsza jest zawartość Uśmiech
Odpowiedz
Nie tylko to jest pod nazwą my sweet pet garden. Jest pod nazwami sweet puppy, kitty, a kilka zwierzątek jest w nazwie my sweet pet garden ja mam takiego pieska, ale go nie sprzedam mam z nim wiele fajnych wspomnień i to było moje pierwsze zwierzątki. Są to klony w typie Nano.
[Obrazek: yX3dhXn.gif]
Odpowiedz
Dziękuję za odpowiedź. Właśnie o coś takiego mi chodzi, tylko niestety nigdzie nie widzę nic podobnego na aukcjach itp., więc ogłoszenie jest nadal aktualne. Przypomniałem sobie jeszcze, że oprócz pieska, kotka i dinozaura był tam jeszcze kosmita.
Odpowiedz