Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HATCHIMALS
Hatchimals to są interaktywne zwierzątka ptaszki, który jest w skorupie jajka i trzeba pomoć i się wykluć, a jak się wykluje to się nim dalej opiekujemy i ma etapy od małego chodzenia, tańczenia. Tu jest aukcja:
https://allegro.pl/hatchimals-jajko-smoc...51981.html 
Co myślicie o takim zwierzaku czy podbije Furbiego zobaczymy. Uśmiech

Ja myślę, że musi być uroczy. Uśmiech
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
Mam dwa, i szczerze to z Furby Hatchimalsy nie mają wiele wspólnego. Ten kto je wymyślił powiedział że się zainspirował filmikami typu unboxing na youtube i to widać- w sumie po wykluciu dużo zabawy nie ma, niby zwierzak „rośnie” i można z nim grać w gry, ale nie jest aż taki „mądry” jak Furby. Poza tym trochę meh że zabawka kosztuje nawet 400zł a nie wiemy jaki kolor dostaniemy.
I moim zdaniem te pierwsze są dość... brzydkie, już te nowsze są nawet słodkie, ale te świecące oczy trochę przerażają... D:
Tak czy siak lubię te swoje i myślę że warto mieć, ale tylko po przecenie.Oryginalny lub nowszy Furby daje więcej frajdy.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Kiedyś w Smyku było Furby Boom po 300 zł, potem na boże Narodzenie obniżyli cenę, a jak byłam w Smyku Hatchimals kosztuje 300 zł. Jak mam być szczera to wolę kupić Furby Connect nawet jeśli nie będzie w polskiej wersji językowej. Teraz Furby Boom sprzedają na allegro używane, szkoda, że nowego nie kupiłam.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości