Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akaiowa twórczość
Jakoś długo nic nie pisałem na forum, bo w sumie teraz nawet nie mam żadnego tama włączonego, bo w roku szkolnym to dla mnie tylko dodatkowe utrudnienie, więc raczej to będzie dla mnie takie wakacyjne zainteresowanie.
Pomyślałem że podzielę się z wami częścią mojej twórczości. To nie wszystko, bo z realistycznych portretów rysowałem jeszcze członków mojej rodziny, ale za bardzo nie chcę wam tu tego wrzucać. Mojego autoportretu na razie też nie, z resztą jest jeszcze niedokończony.
Na początek studium ręki (mojej xD):
[Obrazek: UM1JDWt.jpg]
Rysunek okładki albumu "Magnetised" Emmy Blackery (w roku szkolnym rysowanie tego zajęło mi chyba 8 miesięcy .___. nieogarnięty ja):
[Obrazek: ofy9l78.jpg]
Kompozycja  z kwadratów, ciężko mi wyjaśnić o co tu chodzi, rysowałem jeszcze 2 takie mniejsze ale nie chciało mi się szukać:
[Obrazek: tWnarmy.jpg]
4 inne rysunki:
[Obrazek: fkt4BbU.jpg]
[Obrazek: 8jHdvWo.jpg]
[Obrazek: 0MxzPsX.jpg]
[Obrazek: EdI5zAj.jpg]
Twórczość BARDZO specyficzna:
[Obrazek: Pc9sgV0.jpg]
[Obrazek: ydGhbJs.jpg]
[Obrazek: odLKirf.jpg]
I wróżka którą rysowałem dla nauczycielki:
[Obrazek: 9X66MOE.jpg]
Ogólne nie wiem czy tak do końca lubię to robić czy nie. Jak rysuję coś realistycznego to od razu nachodzą mnie myśli że to bez sensu, że to co narysuję i tak naprawdę nie istnieje, że po co kopiować naturę skoro nie da się tego zrobić idealnie, a zdjęcie i tak będzie dokładniejsze. A te "abstrakcje" wynikają z mojej chęci przedstawienia "innych światów" i tego, że może być inaczej niż jest (tata powiedział mi że mógłbym projektować obrusy XD). Nie mam za bardzo komu tego wszystkiego pokazać, więc wrzucam tu na forum.
[Obrazek: oetrKbQ.png]
Odpowiedz
Moje ulubione z Twoich prac to te z serii "twórczość bardzo specyficzna". :D 
A próbowanie odwzorowywania rzeczywistości jaką jest jest nudne. ;D 
Generalnie to w tych różnych wzorach dostrzegam motywy biologiczne. XD A ten rysunek pod kwadratami wygląda nie do końca na obrus, ale blisko - dla mnie nadaje się na jakieś ręczniczki kuchenne albo ceratę. xD
[Obrazek: B2OMDOb.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]

Odpowiedz
Mi się szczególnie podoba ta okładka albumu, ale wszystkie inne też są fajne i kolory też mi się podobają.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz