Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi Meets
Ono jest jakoś droższe od podstawowych opcji kolorystycznych? Orientowałaś się?
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
Patrzałam na razie tylko na stronie JYW i pisało, że będzie droższe. :c Ale konkretna cena nie jest podana.
[Obrazek: ZbPDfLG.png]
Odpowiedz
Preordery to lepiej kupować na HLJ, bo tam taniej. Żałowałem że preorder na JYW zrobiłem bo na HLJ były za 40$, nie 61$. D: Białe też pewnie będzie taniej, bo ogólnie to jest potwierdzone że w SKLEPACH nie ma być droższe.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
(Tym razem wracam po 2 miesiącach niepisania. x'D)
W sumie ciekawi mnie ta wersja, ponieważ nie mam mixa. Jak faktycznie będzie po 40$ to  może bym kupił zielone albo to białe. Mam nadzieję że będą fajne gry i funkcje itp.

Nie do końca wiem jak działa ta genetyka i czy się zbiera jakieś tamatomo/puzzle i czy uzyskane postacie się zapisują. Bo w iD L i P's fajne jest to że trzeba przez wiele generacji grać żeby odblokować wszystkie lokalizacje/tła pod ikonki więc jest taka "motywacja" żeby grać dalej (albo zbieranie trofeów w v6).

Ale ogólnie wydaje mi się że to będzie po prostu taki odświeżony mix. Szkoda że Bandai nie konsultuje się z fanami tworząc nowe wersje, mogliby stworzyć najlepsze tamagotchi ever. Duży uśmiech
[Obrazek: oetrKbQ.png]
Odpowiedz
Niestety w M!Xie nie ma żadnych tamatomo ani żadnego odblokowywania postaciami, jedyne odblokowywania są możliwe robieniem różnych rzeczy w tama lub łączeniem z inną wersją. A genetyka tak działa że po prostu z puli jakichś cech wyglądu losują się te dane cechy i każda postać może wyglądać inaczej.
Zobaczymy jak to będzie w Meets.
Odpowiedz
Mam pytanie, ponieważ nie kupowałam nigdy przez JYW ani przez HLJ. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jaką formę dostawy najlepiej wybrać i jaki mniej więcej może być jej koszt?
Marzy mi się Tamagotchi Meets Uśmiech
Odpowiedz
Na JYW najtańszą (ale nie SAL)najlepiej. EMS się nie opłaca.
Na HLJ najleiej taką z trackingiem.
Odpowiedz
Znalazłem na twitterze japoński kanał tamagotchi, na którym są pokazane filmiki z meets.
https://twitter.com/TMGC_net
https://www.youtube.com/channel/UCboqxDS...42w/videos
Dużo jest pokazanych animacji z bliźniakami  i śmiesznie to wygląda jak tak chodzą po pokoju. :D
I pobrałem tę aplikację, ale za bardzo nie wiem co się w niej robi bo jest po japońsku i ogólnie zastanawiam się czy skoro to tama będzie miało bluetooth to czy nie będzie bardzo ciągnął baterii.
*A jak pytałem rodziców czy mi dadzą hajs na nowe tama to niestety nie byli tak rozentuzjazmowani jak ja, eh fajnie. Szkoda że nie wiedzą po ile sprzedają teraz te starsze wersje niektóre.*
[Obrazek: oetrKbQ.png]
Odpowiedz
Patrzę jeszcze na oferty na eBay, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby Tamagotchi Meets było w takiej cenie....
https://www.ebay.com/itm/Pre-sale-Bandai...0#shpCntId
Odpowiedz
Bo nie jest. Takie sklepy jak JYW i HLJ mają tama prosto od producenta, a ci na ebayu sami kupili- więc doliczają własne koszty przesyłki, do tejgo swój procent, dodatkowo cena za pre-order i wychodzi majątek. Nie opłaca się kupować nowych tama na ebayu.
Odpowiedz
Z tego co mi mignęło na grupach, to jest tak, jak przewidywałeś, Viktor, aplikacja hula i na Androidzie. I w ogóle, można przez nią miksować postacie z drugim użytkownikiem? Dobrze kojarzę?

Czekam na swoje fioletowe. <3 #teammagical
Odpowiedz
A ja na zielone!
#teżteammagical
Odpowiedz
Nic nie przewidziałem, bo było już o tym pisane. XD Chyba ludzie widzieli po prostu napis "OS" i myśleli że "o, to pewnie tylko na iOS"... a przecież OS to po prostu znaczy Operating System.
Co do miksowania to nie, chyba nie można, z tego co wiem, ale nie jestem pewny.
Odpowiedz
Faktycznie napisałeś potem, że to potwierdzona informacja. Zapamiętałem tylko, że była na ten temat dyskusja w tym wątku.

Aż mnie zmusiłeś do wygooglowania, bo cały urok aplikacji momentalnie mi wyparował. Na szczęście "App to connect with people around the world! You can meet in the app and marry one of your friend's characters from a whole different part of the world". C:

^Lyree, niezmiennie konflikt zielone vs fioletowe. ;___;
Odpowiedz
Zielone vs. fioletowe to dylemat życia. >:C
A opcja mixowania na odległość z Tamkami znajomych brzmi super!
Odpowiedz