Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi Meets
Uhhh, zakochałem się!!!♥;__________;

[Obrazek: eV84mbA.jpg]
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Właśnie chciałem to wyslać!! ;__; Postanowione, jak już mam kupować nowego meetsa to tylko tego.
Mam nadzieję że lepszy będzie od M!Xa sanrio, bo nadal go nie mam a z wiązku z tą wersją chyba już nie kupię.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
BożeMartaNiePatrzBożeMartaNiePatrzBożeMartaNiePatrzBożeMartaNiePatrz. ;____;
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
Czemu ja tam znowu widzę grę w memory, ahsgsjduejd. Ale tak zupełnie szczerze, to nie jestem jakoś super zajarana? XD Idk, postacie które dołożyli nie są jakieś turbo super, obudowa znowu naciapana, jedyne czego mi brakuje w Mixie, to zwierzaki, które tutaj akurat są. Nie wiem, czy aż tak będę się palić do tej wersji, mając poprzedni collab z Sanrio. D:
kogo ja okłamuję, zaczną się pojawiać fotki na grupie i będę do niego umierać, kochanie kup mi na urodziny
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: bUM0nXF.png]
Odpowiedz
BOŻE, YASS. No to dziękuję, już wiem, co będę brać następne. XD Szkoda, że w takim razie będę mieć obydwa różowe, skoro 20th anni też jest różowe. XDD Miałam taką nadzieję, że zrobią Meetsa z Sanrio, bo Mixa to się tak nie opłaca kupować... XD I te nowe postacie są faktycznie takie meh, jedyne co, to z tłuściutkim pingwinkiem chcę sobie pomiksować. Ale wszystkie pozostałe, z Mixa Sanrio? Yass. ;u; 

Ale to mnie zmusiło do wyskoczenia z łóżka, więc dobrze jest. XDDDD
[Obrazek: PYf9yLD.png]
Odpowiedz
Widziałam to rano na Instagramie. Obudowa jak dla mnie fatalna XD Postacie z Sanrio są ładne, ale jakoś nigdy do mnie nie przemawiała żadne wydanie z Sanrio. Chociaż M!x jest uroczy w tej wersji.
Odpowiedz
Mi się obudowa podoba, najbardziej nie lubię tych pasetlowych kwiatkowych. A ta wygląda jak takie super ciastko! XD
Odpowiedz
Mnie ta różowa kratka w obudowie kompletnie nie przekonuje. No i znowu naćkane jest wszystko, chociaż truskaweczki zdecydowanie na plus
[Obrazek: 0twIRzh.png]
Odpowiedz
Bardziej podoba mi się obudowa żółtego Mixa Sanrio, ale ta też dość słodka, tak jak mówi Skal, jak takie ciastko! Z taką kratką z kruszonki. XD Nie wiem. Ja planowałam wkrótce kupić Mixa Sanrio i teraz w sumie nie wiem, co bym wolała, najpierw muszę odpalić swojego Meetsa żeby się na nim poznać (czekam z tym na wyniki z historii). Ale tez trochę mam dość różowych Tama. Czemu to jest tyko różowe...
[Obrazek: ZbPDfLG.png]
Odpowiedz
Noo, mi się też to żółte Mix Sanrio bardziej podoba. :c I haha, team przeciwko różowym tamkom! Może kolejne już nie będzie różowe... XD Chociaż mi to nie jest aż tak źle, mój iD L jest zielony, a iD L siostry (którego mi dała, yass), jest fioletowy, więc trochę różowego nie jest, przynajmniej dla mnie, takie złe. Ale mogliby zrobić dwa kolory tego Sanrio, byłoby wtedy łatwiej. :c

Mnie zdecydowanie ciekawi, jakie postacie będą wyrzucone, żeby zrobić miejsce na te z Sanrio. Ale na to będzie trzeba sobie poczekać jeszcze. XD
Odpowiedz
Wszystkich wersji nie można mieć ja kupię meetsa, ale zwykłego. Uśmiech Bo mnie finansowo nie stać na trzy meetsy różnych wersji.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
A ja się cieszę i mi się podoba i pewnie kupię, jak nie będzie milionów kosztować.
Obudowa trochę wygląda jak cerata w kuchni XDDD ale przeżyję, tym bardziej że mój mix sanrio jest żółty, więc niech ten sobie już będzie różowy. XD
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
(14-02-2019, 11:02)Michu napisał(a): Obudowa trochę wygląda jak cerata w kuchni XDDD

O to, to! Dokładnie to xDD zastanawiałam się co mi tak bardzo w tym przeszkadza i teraz już wiem. To zdecydowanie babcina cerata z targu Duży uśmiech
[Obrazek: 0twIRzh.png]
Odpowiedz
Mi się podoba nawet, no i to tylko grafika, może w realu będzie lepiej, ciekawe co będzie się świecić. Duży uśmiech Lubię to w M!Xie sanrio że lineart postaci się świeci.
Mi się nowe postacie podobają, bo to akurat jedne z moich ulubionych od Sanrio. <3
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
@Viktor, same!! Jeżeli kiedyś tam będę chciał kupić sobie kolejnego Meetsa, no to zdecyduję się właśnie na tego.♥;________;
@Albert, ahahahahha, wygląda na to, że prezent urodzinowy dla @Marty masz już z głowy!!8)))
Omg, @Skali, gdy tylko zobaczyłem tą graficzkę promocyjną, to naprawdę od razu pomyślałem właśnie o Tobie, no i M!xowo-Meetsowym dylemacie, haaha. Więc no, strasznie się cieszę, że ten news rozwiał Twoje wątpliwości.:)
@Lajri, huh, zawsze możesz zdecydować się na oba!!8)) Tak, kuszę Ciebie.>:C
@Dogz, dokładnie, nie musisz mieć wszystkich trzech wariantów tej wersji!:) No i jestem przekonany o tym, że podstawowy Meets sprawi Ci naprawdę mnóstwo radości.
@Michu, popłakałem się, ahahahahhaha!!

Dziewczyny, które prowadzą Fuzzy N Chic, gdzieś tam napisały, że mają w planach zacząć sprzedawać zamienne faceplaty do Meetsa, więc no, myślę, że w ten sposób można będzie łatwo pozbyć się tej paskudnej, babcinej ceraty (chociaż strasznie spodobała mi się ciasteczkowa interpretacja @Sklai, hhahah). No i tbh, jeżeli chodzi o mnie, no to jestem naprawdę strasznie podekscytowany - nigdy w życiu nie miałem różowego, kolorowego tmgc, więc bardzo bardzo chętnie uzupełnię teraz ten brak w mojej kolekcji!!^^
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz