Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi Meets
O borze, pragnę go. ;________________;
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: e3i6psw.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: 1iKHfgA.png]
Odpowiedz
Chyba nikt tu na forum o tym nie wspomniał, ale z tego co czytałam, przesunięta została data wyjścia pastelowych Meetsów.

A poza tym, po tych kilku dniach w końcu mogę się podzielić jakąś moją opinią na temat mojego Meetsa. c: No więc pierwsze co mnie zachwyciło, to dźwięk, jest taki delikatny i miły w porównaniu z np. Mixem! I przyciski wydają się być zdecydowanie bardziej responsywne! Początkowo denerwowało mnie, że dłużej trwa wybudzanie zgaszonego Tama, ale przywykłam. Generalnie póki co mocno pozytywnie. Do teraz nie miałam czasu ani siły, ale nadszedł w końcu ten czas i muszę ogarnąć teraz też apkę. I zdecydować, z kim swatać Watawatatchi, aaaa. Kusi ta owca, to będzie podwójna puszystość w następnej generacji. xD
[Obrazek: ZbPDfLG.png]
Odpowiedz
@Lajri, hmnh, zastanawiam się, czemu właściwie data premiery została przesunięta dopiero teraz, przecież ten wiosenny M!x miał mieć swoją premierę jakoś na dniach, prawda? Anyhoo, naprawdę strasznie się cieszę, że Meets przypadł Ci do gustu!! No i mam nadzieję, że wynik z historii był na tyle dobry, że Meets nie jest nagrodą na pocieszenie.:)
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Noo, właśnie, premiera miała być jakoś w marcu, z tego co kojarzę.
A Tama bardzo przypadło mi do gustu, szkoda tylko, że po tygodniu już padła bateria. xD I wczoraj próbowałam bawić się po raz pierwszy apką, aaaale albo ja jestem upośledzona, albo ta aplikacja, bo nie mogłam wrócić w Tama? :X I musiałam zrestartować i przywrócić w zabawce, bo apką nie udało mi się wrócić.
Co do historii, udało się, chociaż nadal uważam, że ostateczny wynik zaniżony i napisałam zdecydowanie lepiej. >.<
Odpowiedz
@Lajri, nahhh, proszę, nie martw się - pamiętam, że ja niestety też miałem niesamowity problem z wyłączeniem tej aplikacji, gahh. Ale!! Umn, udało mi się znaleźć instrukcję, więc no, zostawię ją tutaj, może Ci się przyda, czy coś.

[Obrazek: Xob4KCl.png]

No i yisssss, gratuluję!!8)))
Odpowiedz
Akurat ja w apce nic z tego zrobić nie mogłam, bo jak próbowałam gdzieś wejść, to wyskoczył mi napis i z tego ekranu nie dało się nijak wrócić. >:C A w Tama wydaje mi się, że za każdym razem cokolwiek wybierałam, to próbowało się połączyć z aplikacją gdy chciałam wrócić? :< Chyba że jestem ślepa, ale no, serio nie widziałam takiej opcji. XD No nie wiem, na razie nie próbuję dalej, bo to bez sensu, tylko się zdenerwowałam. XD
Odpowiedz
@Lajri, gahhh, tbh nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że aplikacja jest niestety również zbugowana, czy coś, no i właśnie przez to masz problem z połączeniem.:< Przepraszam, że nie umiem Ci pomóc.
Odpowiedz
Oficjalna data dla Sanrio Meetsa to 15 czerwca! Dziś poszła informacja. Kto kupuje?
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: bUM0nXF.png]
Odpowiedz
Myślę, że go kupię. Nie wpadł mi w oko żaden Sanrio Mix w normalnej cenie, odkąd się nim zainteresowałam, więc pewnie wzięłabym tego Meetsa!
Odpowiedz
Na razie ja nie kupuję mam inne plany chcę inne Tamagotchi kupić. Ale Meets Sanrio śliczna obudowa.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
Marta, kupujemy? ASfg. do kompletu Sanrio wypada
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
Za co, za coooo. ;___; Nadal nie jestem fanką obudowy, ale fajne męskie postacie do mixowania bardzo potrzebne.
[Obrazek: bUM0nXF.png]
Odpowiedz
Ja kupię na pewno ale na razie jestem spłukany. D: Mam nadzieję że będę miał tym razem sensowne wypłaty.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
O matko, ja na sto tysięcy procent zamówię Sanrio Meetsa, no, chyba, że będzie kosztował jakieś kosmiczne pieniądze, mehh. Anyhooo, data premiery - 15 czerwca, to właściwie już prawie moje urodziny, więc no, nie mógłbym znaleźć dla siebie lepszego prezentu, niż nowe tmgc!!8))

Przy okazji - naprawdę zaczynam żałować, że nie kupiłem sobie wiosennego Meetsa, lmao. Nie wiem, na wszystkich grafikach ta obudowa naprawdę bardzo, baaaaardzo mi się nie podobało, ale na żywo (aka. instagramowych zdjęciach), ten Meets wygląda przecudownie, no i ponoć działa troszkę płynniej??(>﹏<)
Odpowiedz
^Zgadzam się totalnie, na żywo wielkanocny Meets jest piękny. Jak tylko zobaczyłem zdjęcia, od razu jarałem się do Marty, że ojakieładnejakieładne. Ale mimo wszystko ze względu na błędy podstawki, do kolejnych Meetsowych wersji podchodzę z dystansem. Co nie zmienia faktu, że poważnie rozważę Sanrio w tym czerwcu... C:
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz