Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi Meets
^Weszłam sobie na instagram z myślą "Rety, jak niby musi wyglądać ten Meets, żeby go określać jako ładnego."
Kliknęłam w pierwsze lepsze zdjęcie - JAKIE CUDNE ;;
https://www.instagram.com/p/BvtzUO5nHtU/
Chociaż wciąż uważam, że naprawdę baaardzo mało tamagocziowe D: No ale dobrze, że poprawili trochę płynność.
Co do Sanrio to nie myślałam nigdy o nabyciu tego, czekam na jakąś rocznicową wersję 8)
Odpowiedz
A mi się to wiosenne dalej nie podoba za bardzo. XD Czekam na Sanrio z niecierpliwością. <3
[Obrazek: PYf9yLD.png]
Odpowiedz
Mi się też nie podoba zbytnio, przez to, że te dziecięce postacie to takie wielkanocne są i jakoś dziwnie mi by było mieć je włączone zimą.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Wizualnie podoba mi się to białe tak bardzo, jak się spodziewałam, że będzie się podobać na takich prawdziwych zdjęciach. <3
Ale faktycznie, te postaci nie są takie uniwersalne czasowo, co średnio mnie przekonuje, żeby sama takie mieć. Ale nadal ładne to tama! I w sumie nawet fajnie, że ma taki swój wiosenno-wielkanocny klimacik.
Odpowiedz
PATRZCIE!!!
https://tamatown.com/downloads/?fbclid=I...lTQOSG8awQ
Ale super Duży uśmiech
Po paru próbach udało mi się przesłać tapetę i kasę, ale póki co ślub mi nie wychodzi, trochę temperamentne to jest, ale działa.
edit: Poszło!!
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Ojaa, ale to super! Czyli w końcu można wysyłać rzeczy do Meetsa, omg. Ale te postacie do ślubu, jeju, to daje tyle możliwości!! ;;
[Obrazek: PYf9yLD.png]
Odpowiedz
O rety, ale super *-* Nawet jako taki postacio-maker do zabawy.

Szkoda, że mi nie działa... XD
Odpowiedz
Jak ci nie działa to wystarczy to wszystko w folder wsadzić, jeżeli po prostu wypakowałaś na pulpicie. Mi działało nawet jak po prostu wypakowałem ale niektórzy co tak robią mają problem.
No i niestety Win10 i Bluetootha trzeba mieć, ja na szczęście mam i mi działa a nic za bardzo nie musiałem robić, ale pewnie jak ktoś nie ma to musi pogrzebać trochę. :C
Przez tą apkę żałuję że Sanrio Meetsa nie zamówiłem, bo z tym Meets ogólnie będzie o wiele bardziej interesujący.

Edit:
Leak nowego Meetsa:
[Obrazek: hozxCzj.jpg]
[Obrazek: nIb1UIp.jpg]
Ładne obudowy, postacie takie se.
Odpowiedz
@Viktor, JA JESTEM ABSOLUTNIE ZACHWYCONY I JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ PREORDERÓW, LMAO!!(ᗒᗨᗕ) Miętowy kolor obudowy totalnie skradł całe moje durne serduszko, natomiast kolorowy faceplate niesamowicie przypomina mi Unicorn Frappuccino z Starbucksa albo jakąś mrożoną herbatę. No i muszę przyznać, że postacie specjalne naprawdę mi się spodobały - szczególnie Yumemitchi wzorowana na Alicji z Krainy Czarów jest przecudowna.♥
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Obudowy tak, postaci tylko te z Krainy Czarów mi się podobają. XD Reszta jest strasznie udziwniona i mam wrażenie, że będzie się z nimi słabo miksowało...
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: bUM0nXF.png]
Odpowiedz
No właśnie, nie żeby postacie były złe, uwielbiam większość z nich patrząc na estetykę, ale z uwagi że to jest jednak wersja z miksowaniem to nie pasują. :x Są to już znane nam postacie z małymi różnicami, jak widać po mixach pokazanych na dole to w sumie... głównie ich "ubrania" są dziedziczone. Dlaczego po prostu nie mogli nam dać opcji ubierania tak jak w nieco starszych kolorowych wersjach? Uwielbiałem tą opcję, ale takiego rozwiązania raczej niezbyt lubię.
Takie postacie pasują bardziej do pierców w P's.
Ale nie no, wersja ogólnie spoko, ale fajnie by było gdyby dali jednak jakieś całkiem nowe postacie, a nie takie ubieranki, nawet jeżeli są serio ładne.
Odpowiedz
Tama i Kraina Czarów, tego mi było trzeba. *__* Inne postaci też fajowe, szczególnie jeszcze te z Arabian Nights. :D Chociaż też obawiam się o miksowanie z takimi postaciami. Ale obudowy też bardzo ładne. Bardziej podoba mi się fioletowa.
Odpowiedz
PIĘKNE *-*
Ale bym mixowała tego konia od Mamecza, mój zdecydowany faworyt XDD NO I ZAROST OD KUCZKA. To jego dziecko z Memetchi jest cudowne.
Odpowiedz
https://fuckyeah-tamagotchi.tumblr.com/p...4693156986
?!
Meets po angielsku niby, i to ma wyjść niedługo. Dziwne!
Opakowanie jakieś “podejrzane” tho, za duże coś.
Odpowiedz
Bardzo dziwne @@ Ciekawe co jest w tych opakowaniach.
Oczywiście w opisie standardowe "Tamagotchi is back", jakby nie pojawiało się na zachodzie od miliona lat XDDDD
Odpowiedz