Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choinkowo 2018
Gwiazdka 
Święta za rogiem, więc nie mogło się obyć bez tego tematu! Nooo, to chwalcie się: kto już ubrał choinkę / kto się przymierza / kiedy ubieracie. Duży uśmiech

My z Martą w piątek spędziliśmy czas na przebieraniu bombek, wieszajek, lampek i łańcuchów na nasze pierwsze, wspólne drzewko. Mieliśmy już w głowie koncept chłodnej, lodowej choinki i trzymaliśmy się go przy doborze ozdób. A dzisiaj jechaliśmy wycią... kupić, tak, kupić XD jedną i ubraliśmy ją, korzystając z tego całego arsenału. I prezentuje się ;_____; cudnie. Marta ma lepsze zdjęcie na telefonie, to się pochwalimy. <3
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Jeszcze nie mamy choinki, chcemy kupić taką malutką zrobioną z gałązek, więc prawdziwą ale "humanitarną". Duży uśmiech
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
[Obrazek: fdctebF.jpg]

[Obrazek: pc0fvIh.jpg]

Zdobywana z przygodami, z pecyzyjnie dobieranymi dekoracjami, oto nasza pierwsza wspólna choinka. <3 Cała niebiesko srebrna, mamy nawet super łańcuch w zestawie z bombkami, taki błękitny z brokatem. ;_; I te śnieżynki, aaaa, uwielbiam to drzewko i cieszę się, że będzie nam towarzyszyć przez święta.
[Obrazek: NmzKZyA.png]
OMG OMG OMG a że wasza wspólna, to znaczy, że razem ją ubieraliście, czy że "cała wasza" w "waszym miejscu"? Sooooo sorrrrrry, za wścibskość, ale nic nie mogę poradzić, że się jaram taką piękną parą. XD Prześliczną macie choinkę!
Ja jeszcze nie ubrałam, myślę, że dopiero w weekend dam radę, bo mam teraz masę rzeczy na głowie. Przygotowuję właśnie na piątek Wigilię i prezenty hand made dla dzieciaków z mojego klubu Aikido, bo się wam nie chwaliłam o co chodzi w moim życiu ostatnio, ale chyba się w końcu pochwalę w chwaleniu jak mnie odwaga najdzie. Uśmiech
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
<333 Dziękiii Michu!
Ta jeszcze stoi w wynajmowanym przeze mnie mieszkaniu w Gdańsku, ale nasza, bo ozdoby kupowaliśmy z myślą, że to nasze wspólne, perspektywicznie, na kolejne święta. No i ubraliśmy ją po swojemu, wedle swojej wizji - tak, jak oboje chcieliśmy + będzie nam towarzyszyć przez okres świąteczny i już teraz mamy z nią dobre wspominki. Życzę nam, żeby za rok była już nasza-nasza. Uśmiech

Aaa, zachęcam baaardzo do pochwalenia się, bo ;_____;, z domysłu brzmi wspa-nia-le.
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Bella śliczna choinka lubię kolor błękitny i nawet w telewizorze Samsung jest niebieska dioda. Uśmiech
Ja swoją ubiorę 23 grudnia.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Ja mam taką sytuację rodzinną, że nie wiem czy będzie duża choinka, ale mama pewnie zrobi sobie jakiś stroik.
Może to nie choinka, ale pani od zawodowych prosiła nas żebyśmy jakoś udekorowali klasę i postanowiłem zrobić dla niej plakat:
[Obrazek: hWEFPdH.jpg]
Poza tym mamy robić chemiczną choinkę z probówek i zlewek itp., więc jak będzie gotowa, to pewnie wam wrzucę.
EDIT:
Zrobiliśmy już, niby miała być z kolorowymi roztworami, ale taka też jest ok:
[Obrazek: UjAK8rR.jpg]
Bardzo fajna!
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Abstrakt, Bella, zimna, niebieska choinka to dobry pomysł, ładnie!

Akajowy, jak pomysłowo i tematycznie. ^^ A pierwiastkowe napisy jak na plakacie zawsze mnie bawią. XD
[Obrazek: B2OMDOb.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]

[Obrazek: 5u363a.jpg]

Duży uśmiech
[Obrazek: nPCCI2S.png]