Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plany na sylwester
Cześć. Macie już jakieś plany na sylwestra? Ja chyba będę siedział w domu więc nuda xD
[Obrazek: 2l9pfk7.png]

[Obrazek: nPCCI2S.png]
Ja też będę spędzać sylwestra w domu znowu nuda.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Hahahahahaha to widzę że nie tylko ja mam takie nudne plany xD

Uważam, że sylwester w domu brzmi fajniej, niż jakieś głośne imprezy i takie tam, sylwek w domu też może być przyjemny i nienudny!
Ja albo w domu z rodziną i komputerem, albo pojadę do chłopaka. Zobaczę.
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]
My z Albertem spędzamy sylwestra razem, ale w sumie jeszcze nie planowaliśmy jakoś bardziej dokładnie, co będziemy robić, to się jeszcze ustali. ^^.
[Obrazek: 5KH5Zqs.png]
Ja już nie lubię imprez tak jak wcześniej także w sumie się cieszę że będę siedział w domu. xD

A ja tym razem nie będę miał w domu, bo idziemy z mamolem i ciocią na event sylwestrowy w Pink Lobster, więc w sumie sylwester w mało oblężanej fajnej restauracji.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Ja też nie robię nic ciekawego w sylwestra, poza tym że pewnie przed północą z mamą usiądę przed tv i i będę patrzył przez okno jak sąsiedzi się wydurniają na balkonach i puszczają fajerwerki.
[Obrazek: oetrKbQ.png]
Jak lubię i dobrze wspominam większe imprezy sylwestrowe, tak też mimo wszystko wolę kameralne i nie wątpię, że sylwester z Martą będzie >>> wszystkie inne. Na pewno zrobimy jakąś dobrą kolację, a reszta to jak wyżej pisała, ustali się dokładnie.
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Ja będę siedzieć w domu razem z moim chłopakiem Uśmiech Jakaś sałatka, przekąski, szampan... Może planszówki?
W sumie jednak siedzę w domu u babci na sylwestra. Będę w ten cudowny dzień robić prezentację na norweski i pewnie zacznę bannerki do plebiscytu, takie plany, o.
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]
Pracuję nad moim tłumaczeniem który ma deadline do 2.01 aby nie myśleć o istnieniu dzisiejszej daty.
Nienawidzę sylwestra.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Gdyby ktoś zapomniał, to mój komputer przypomina... Duży uśmiech

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2018-12-31-o-14-57-59.png]
Wczoraj pytałem Martę, a kiedy jest Nowy Rok? -no jutro??? halo ziemia???
Także XD dzień w tą we w tą można się machnąć. W sensie, to możliwe.
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Ehh, ja planowałam wstać o jakiejś normalnej godzinie, pouczyć się, dokończyć jedną pracę, ale wstałam o 14, bo ostatnie dni siedziałam do późna rysując i eh. :// I jestem tak zmęczona, bo dwa dni temu siedziałam i rysowałam 10 godzin prawie non-stop, bo miałam tyle motywacji, i do teraz jestem zmęczona. XDD A chciałam ciężko pracować. >:c

Więc pewnie teraz posiedzę, spróbuję dokończyć mój rocznicowy rysunek, jak mój chłopak sobie siedzi koło mnie i ma geek mode on - ogląda i gra w szachy. XDD I pewnie jakoś po 20 sobie już siądziemy razem, popijemy coś, obejrzymy, zagramy na Wii U, idk. Może wyjdziemy na chwilę popatrzeć na fajerwerki. I do teraz uważam, że to jednak był błąd, mieć rocznicę związku w ten dzień, bo to takie durne i cliche, ale yay! 3 lata już i na pewno będzie więcej. B) A jutro wstawię rysunek na instagrama, więc będziecie mogli zobaczyć. <3
[Obrazek: PYf9yLD.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości