Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plany na Wigilię
Jakie macie plany na Wigilię/Święta? Ja jadę z mamą i siostrą do dziadka na Wigilię xD
[Obrazek: 2l9pfk7.png]

[Obrazek: nPCCI2S.png]
Ja wyjątkowo będę mieć dwie wigilie- jedna u siostry, druga u cioci (nie rodzinnej), bo mamolowi jej szkoda było że sama na święta będzie.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Ja jak zwykle w domu spędzam święta i wujek przyjedzie.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Poszliśmy z dziadkiem mamą i siostrą do wujka i cioci jednak, mieszkają w mieszkaniu zaraz obok dziadka xD

Kevin sam w domu zobaczony, barszcz z uszkami zjedzony także Święta udane Duży uśmiech a jak tam u was?

Ja byłem u siostry, ciocia jednak do nas przyszła. Było fajnie, dawno nie spędzałem wigilii z większością rodziny, bo zwykle tylko z babcią ją spędzaliśmy. Jeszcze dzisiaj były "poprawiny" wigilii u cioci, i przyznam że jedzenie było o wiele lepsze. Duży uśmiech Bo u siostry prawie nic nie zjadłem.
Te Święta były dobre Duży uśmiech

Te święta były najlepsze.
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Te święta były ok.
Szkoda, że będą trwały w sumie 10 dni. mehhh, dajcie już do domu.
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]
Nawet fajnie bo wujek przyjechał w drugi dzień świąt około godziny szóstej, ale już dzisiaj musiał jechać.
Fajne były święta tylko szkoda, że tak szybko zleciały te dni.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
To były święta, które naprawdę poczułam, pierwszy raz od dzieciństwa. To takie wspaniałe uczucie, siedzieć do trzeciej nad ranem pod choinką z prezentami z najbliższą Ci osobą i bawienie się swoimi upominkami, jakbyśmy znowu mieli po siedem lat. Dodaj do tego całą rodzinkę ułatwiającą Ci spędzenie czasu z chłopakiem i mamę, która chyba w ramach cudów świątecznych nagle zrobiła się niesamowicie wyluzowana w pewnych kwestiach i masz przepis na najlepsze święta.
[Obrazek: 5KH5Zqs.png]
(28-12-2018, 00:15)Bella napisał(a): To były święta, które naprawdę poczułam, pierwszy raz od dzieciństwa. To takie wspaniałe uczucie, siedzieć do trzeciej nad ranem pod choinką z prezentami z najbliższą Ci osobą i bawienie się swoimi upominkami, jakbyśmy znowu mieli po siedem lat. Dodaj do tego całą rodzinkę ułatwiającą Ci spędzenie czasu z chłopakiem i mamę, która chyba w ramach cudów świątecznych nagle zrobiła się niesamowicie wyluzowana w pewnych kwestiach i masz przepis na najlepsze święta.

Cudowna sprawa znów móc poczuć to, za czym tęskniło się przez kilka czy kilkanaście lat. Uśmiech Bardzo fajnie, że Tobie się to udało! To teraz nowy rok, co?
Oj tak, teraz nowy rok, i nie ukrywam, że nastawiam się na najlepszy dotychczas. <3
[Obrazek: 5KH5Zqs.png]
(28-12-2018, 13:07)Bella napisał(a): Oj tak, teraz nowy rok, i nie ukrywam, że nastawiam się na najlepszy dotychczas. <3

Podobno jaka wigilia, taki cały rok. >D
Na nowy rok jednak w domu zostaję, co mnie smuci. Nie żebym miał coś przeciwko sylwestra w domu, ale... ja tak mam że bardzo, bardzo nienawidzę sylwestrów, mam co do nich traumę i bardzo chciałem zapomnieć o tym dniu jakoś, a tak to będzie wszystko to samo.
^ Przypominam, że to temat o Wigilii.

A tak w temacie ode mnie to ja miałam najgorszą Wigilię w całym swoim życiu. :"D
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: e3i6psw.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: 1iKHfgA.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości