Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezenty na Święta
Wiecie już jakie prezenty dostaniecie na Święta? Albo jak już się dowiecie to możecie się potem pochwalić xD Ja dostanę głównie kasę ale może jeszcze jakieś drobne upominki dodatkowo jak to bywało wcześniej Duży uśmiech
[Obrazek: nPCCI2S.png]
Ja nie wiem, bo wszystko sobie sam wcześnie kupiłem (tama, Smart Doll, BJD). Może jak tama w końcu przyjdzie to sobie je zapakuję i wezmę pod choinkę, bo się coś późni... D: Mamol mi płaci za cła wszystkie więc to też jakby prezent. XD
Pewnie jakieś pierdółki dostanę, zobaczymy.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Pewnie nic konkretnego nie dostanę, bo u mnie w rodzinie tylko na mikołaja się coś dzieciom daje, poza tym we październiku zainwestowałem w Kindle Paperwhite 3 więc raczej to jest mój prezent. Chociaż żałuję trochę że go kupiłem, bo chwilę później czwórka była jeszcze taniej niż trójka. Chciałbym też kupić sobie tanagotchi meets, ale to w przyszłym roku jak stanieje, najprawdopodobniej zielone bo białe pewnie cały czas będzie miało kosmiczne ceny.
[Obrazek: oetrKbQ.png]
Wcześniej telefon od rodziców, bo nagląco potrzebowałem wymienić, od siebie Tamagotchi Meets, które czeka na święta (jeden przemiły pomocnik Mikołaja zapakował mi je w papier <3) i jakieś whisky, a reszty nie wiem i czekam jak dziecko. Duży uśmiech
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Na święta zamówiłam sobie Tamagotchi Gen1 i Gen2 odświeżone tak jak planowałam, ale na święta nie dojdą tylko w nowym roku. A od rodziny pewnie jakiś drobiazg dostanę.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Dostałem informację że mój BJD przyjdzie akurat 24, na wigilię, więc powiedzmy że to prezent. XD
Ja się raczej niczego nie spodziewam.
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Mi mama odda za bilety na koncert Troya w Berlinie w ramach świąt (nadal nie wierzę, że tam jadę, ajhsgsh), i wiem, że dostanę coś od Ani i od Alberta, ale zupełnie nie wiem co. Ale to nie zmienia faktu, że najbardziej się jaram tym, co kupiłam wszystkim i czekam na ich reakcje. Jutro już zaczynam rozdawanie, więc super. Duży uśmiech
[Obrazek: NmzKZyA.png]
Na święta dostałam 100 zł. Uśmiech
Zaoszczędzeę jak będzie nano Eevee w odpowiedniej cenie.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Dostałam nową fajową kolorowankę, pokrowiec na małego lapka i parę kosmetyków. ^^ 
Zły news jest taki: meets który miał być prezentem nie dotarł więc mama powiedziała mi że będzie czekał na następną okazję... XD czyli chyba Wielkanoc...
[Obrazek: B2OMDOb.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]

Ja dostałam dużo pieniędzy (nie tylko zwrot za Troya), wisiorek z konstelacją raka (mój znak zodiaku) od mamy, trochę słodyczy i od Alberta zestaw kredek Faber Castell Polychromos (NADAL UWAŻAM, ŻE NIE JESTEM GODNA, AAA) i kolorowankę, no i komplet zeszytów z komiksem Life is Strange. <3 Mam takie wspaniałe święta, że brak słów. ;_;
[Obrazek: NmzKZyA.png]
Ja tak jak pisałem wyżej plus od Marty najpraktyczniejszy prezent ever, czyli kubek termiczny z Contigo. <33
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Mega mi dziwnie że pierwszy raz od LAT miałem prezenty otwierane w czasie świąt, pod choinką, po wigilii z rodziną... Fajnie było.
Od siostry: Kosmetyczkę z Myszką Miki (k, nienawidzę Mikiego ale jest nawet fajna, no i to prezent, więc nie narzekam!), breloczek puchaty w kształcie kotka, książkę Joanny Bator „Japoński Wachlarz” - wszyscy z uporem maniaka mi kupują rzeczy związane z Japonią teraz. XDD Znam tą książkę, bo moja współlokatorka na wycieczce ją miała i przyznam że nie jestem fanem książek o Japonii pisanych przez nie-japończyków, ale i tak przeczytam.
Od cioci: Książkę „I tak wygrasz” Jeffreya Archera i 300zł. + jak poszliśmy do jej domu to chciała mi dać lalkowe jedzenie, talerzyki itp. po córce, ale wybrałem tylko jakieś kubeczki itp, bo to raczej takie dziecinne dla dużych dzidzi lalek było, nie do skali do BID, a poza tym ja to chcę propy do zdjęć, a nie do zabawy. :x Ale i tak miło z jej strony.
Od mamola: Wszystko było w sumie kupione dzień przed jak byliśmy w galerii więc żadnej niespodzianki, ale wypadało: przezroczysta torebka z Carpisy i portmonetka (a w niej kasa na nowy dysk w laptopie bo mi siadł), talia kart pokemonowych + kazalem jej spakować Meetsa, więc Meets.

Ogólnie to jestem zadowolony. Uśmiech
Moja mama w tym roku nie dała mi żadnych upominków, szkoda xD

Ale dostałem 350zł i czekoladę z E.Wedla z Creme Brulee no i to tyle xD
[Obrazek: nPCCI2S.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości