Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze upominki
Duży uśmiech 
Z racji tego, że mój prezent od Lyree już dotarł (oszałamiający priorytet w 24h :o obie strony w szoku), rozpoczynam wątek na chwalenie się upominkami!

[Obrazek: 6-AF57041-469-A-4-A3-C-A8-EF-664572838-E8-F.jpg]

Lyrcia znowu idealnie w mój gust, lakier jest przepiękny (sama bym się na matowy nie odważyła po swoich doświadczeniach, a tu już wiem, że sprawdzona formuła więc <3), a dosłownie w poniedziałek chciałam sobie wybrać jakieś skarpety z Many Mornings! Także dziękuuuję raz jeszcze!
[Obrazek: 5KH5Zqs.png]
Ale ekstra skarpetki! Lakier też piękny. Duży uśmiech
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Many Mornings są super!
Mi przyszły upominki od Akaiowego dzisiaj rano:
[Obrazek: LrYnvEh.jpg]
Jestem zadowolony, uwielbiam długopisy żelowe. No i te mamby są pyszne!
Ręcznie rysowana tamagoczowa kartka jest super, postawiłem sobie gdzieś na widoku. ^^
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odebrałem dziś paczuszkę od Dogz:
[Obrazek: PBPpyzB.jpg]
Dziękuję uprzejmie za wszystko! Wśród kart Pokemonów znalazł się nawet jeden z moich ulubieńców z dzieciństwa, Horsea. <3 I w ogóle fajne są te karty, ładnie się mienią. ^__^
PS MARTA, TEŻ UWAŻASZ, ŻE TEN TYGRYSEK JEST *TAK BARDZO* TRAFIONYM PLUSZACZKIEM? Duży uśmiech
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Mi też doszła przesyłka od Abstrakta:
[Obrazek: 105yxyp.jpg]
Ogrzewacze z Muminkami idealnie ja kocham Muminki i jestem że wszystkiego zadowolona i Sówka fajna.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Super, że Ci się podobają te ogrzewacze, Dogz! Są przesłodkie, daj potem znać, jak Ci się ich używa. ^^

Pluszowy tygrysek jest tak bardzo w punkt, że to aż niemożliwe. XD

A, i mam dzisiaj swój prezent na nogach i rozmiar jest idealny, kocham te skarpety.
Właśnie przyszła paczka od Viktora!
[Obrazek: WB7mj6v.jpg]
Heh:
[Obrazek: 8doZwXv.jpg]
Także dzięki. Chyba jeszcze Lyree została? Duży uśmiech
[Obrazek: oetrKbQ.png]
Tak, właśnie jadę do mojej paczki, za jakieś 2 h się nią podzielę! XD

Edit: Jednak okazało się, że od mojej paczki dzieliło mnie dużo więcej niż 2 h jazdy pociągiem. Szczegóły w spojlerze. XD

[Obrazek: HUxBpyk.png]

Dziękuję! <3
Dostałam świeczkę zapachową, która w ogóle bardzo ładnie się prezentuje, kocham taki kolor. I ten lakier, faktycznie znowu się dopasowałyśmy. XDDD I obie wysłałyśmy sobie w takim razie kolor, na który same byśmy się nie zdecydowały haha, bo ja się trzymam od daaaawna jednego i tego samego koloru (tego co posłałam), więc od wieków nie używałam żadnego żywszego koloru - tak więc teraz to się zmieni i przetestuję coś nowego. Duży uśmiech I pierniczki. <3
Jutro posprzątam w pokoju i sobie postawię i odpalę świeczuszkę. :3 i spróbuję nic nie podpalić

A oto moje przygody:
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]
Tak się cieszę, że to doszło i to w całości, bo serio ta jazda z odbiorem jest absolutnie niemożliwa. Poczta Polska przegina absolutnie pod każdym możliwym względem. :x
Ale i tak najbardziej się cieszę, ze prezent się podoba! Zapakowanie tej świeczki kosztowało mnie trochę gimnastyki, ale warto było. ^^

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości