Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatch końcoworoczny 2018/2019
Uśmiech 
No więc zaczynam! :3
Będę hatchował moje nowe niebieskie v4.5 i gościnnie wystąpi drugie - jako kolega.
Na początku jeszcze raz zerknąłem, jak nazywał się poprzedni użytkownik. Mati. Potem stało się koniecznie, RESET. Po wprowadzeniu danych na ekranie pojawiło się jajko, z którego wykluła się dziewczynka.
[Obrazek: npA5XWy.png][Obrazek: s6JLxkh.png]
[Obrazek: ldEN5hY.png][Obrazek: EEZUV75.png]
Nazwałem ją Nasha. Była głodna (i niedoświadczona), więc nakarmiłem ją sushi, bo wiem co dobre. (Ach ci nowocześni rodzice...)
[Obrazek: 4bTXEy9.png][Obrazek: sEpA9zE.png][Obrazek: gQ66eXP.png][Obrazek: YTLh06k.png]
Następnie udaliśmy się zagrać w grę.
[Obrazek: G5kfktx.png][Obrazek: xRKPk1d.png]
Potem poszliśmy do sklepu, żeby kupić coś fajnego za zarobione gotchi punkty. Kupiliśmy dwie łopaty - jedną dla nas, a drugą dla przyszłego kolegi, o którym na razie Nasha jeszcze nie wie. Uśmiech (A mam co do nich romantyczne plany. xD) Swoją niestety wykopała węża, którego bardzo się przestraszyła.
[Obrazek: F9CE9ta.png][Obrazek: YZpMxx3.png]
[Obrazek: Oppih3A.png][Obrazek: V2JjPUQ.png]
Resztę dam w następnym poście, bo limit obrazków.

Później Nasha dziwnie zbladła. Okazało się, że jest chora. Podałem jej lekarstwo i poczuła się lepiej.
[Obrazek: xkCEbFB.png][Obrazek: QjXzU3S.png]
Postanowiliśmy znów zarobić trochę gotchi punktów i Nasha bardzo się zmęczyła, więc poszła spać.
[Obrazek: HXi04v2.png][Obrazek: rWIM7eD.png]
Została obudzona przez listonosza, który zostawił bardzo ważny list, zaproszenie do przedszkola. Poznała panią przedszkolankę i dostałą od niej plecak.
[Obrazek: veNcRqc.png][Obrazek: mBXm0L5.png]
Muszę wam się pochwalić: kilka dni temu zainteresowałem się robieniem na szydełku, dzisiaj rano odebrałem włóczki z paczkomatu i zrobiłem z nich z pomocą rad mamy drugi sweterek.  Serce
[Obrazek: PdQz8Lb.png][Obrazek: 55drae0.png]
Następnie Nasha spotkała się z kolegą o imieniu Eddie. Wysłaliśmy mu łopatę (xD). I muszę wam sie pochwalić moją 55 generacją!
[Obrazek: P0ALDdY.png][Obrazek: Y2BfcVe.png]
[Obrazek: OxVfbN1.png][Obrazek: nV2webY.png]
O 20:00 Nasha i Eddie poszli spać.
Sorry że tak dużo, ale to mój pierwszy hatch i bardzo się starałem. Duży uśmiech Teraz wy.
[Obrazek: oetrKbQ.png]
Odpowiedz
Po pierwsze - to chyba mój pierwszy hatch od dobrych 5 lat. Duży uśmiech Fajnie w końcu znowu to przeczytać.

Po drugie - śliczne sweterki. Uśmiech Widzę, że rośnie forumowy sweterkowicz!

A po trzecie - gratulacje tylu generacji!

Czekam na kolejne wpisy. Uśmiech
Odpowiedz
Jeju, uwielbiam to v4.5 w postaci, jest śliczne. <3 Moja wymarzona obudowa tej wersji.
Gratki 55 generacji, wow!
Łopata to dobry prezent. XD
Fajnie, że zaczynasz sweterkować!

Ja miałam dołączyć dzisiaj z v3 i może czymś jeszcze, potem plan z przyczyn losowych zmienił się w Mixy a v3 jutro, ale jednak wszystko jutro, bo nawet tych Mixów dziś nie dałam rady ogarnąć, tylko przestawiłam im na dzień czas na noc. XDD Zaraz muszę im zrobić znowu czas nocny, bo jeszcze mi tu zaraz wstaną. XD ;/
[Obrazek: B2OMDOb.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]

Odpowiedz
Super sweterki! Też muszę pomyśleć kiedyś nad podobnymi, w sensie do czarno-białych wersji. Kiedyś jakoś.

Panie, panowie - poznajcie Rosie! Niestety, nie mam zdjęcia ze stadium niemowlaka, ale kolejne etapy rozwoju już udokumentowałem:

[Obrazek: jz8e7BL.jpg?1]

Od rana Rosie zabawiała się z podopiecznym Marty, bardzo się młodzi państwo polubili, o:

[Obrazek: 9bQVFps.jpg?1]

A gdy tylko ten mały punkowiec urósł, wyrosły jej skrzydełka i zatrzepotała w górę, usadowiając się na choince:

[Obrazek: rvpfK8R.jpg?1]

Na razie tyle, jestem BARDZO zadowolony z tych zdjęć. <3
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
MASZ PIŻAMĘ W GUDETAMA???? <33333

Śliczne zdjęcia!
Ja póki co niestety odpadam, bo jutro znowu wpadam w wir. Sorrki Smutny
Odpalilam dzisiaj mixa, ale żal mi go wyswatać, bo fajna postać. Ale moze jutro dam chociaż zdjecie jedno.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Omg jakie super to ostatnie zdjęcie!

I co to jest to w gudetama? XDD
[Obrazek: B2OMDOb.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]

Odpowiedz
Świetne fotki ja też odpadam póki co tylko klonem nano puppy się zajmuję.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
Delicje, a ty masz jakieś tamagotchi? Bo z tego co rozumiem to odwiedzasz to forum od kilku lat. Może napiszesz coś o sobie w dziale tamafani?
Abstrakt, jeśli nie umiesz tak całkiem robić na szydełku i nie znajdziesz nikogo kto umie, to mógłbym ci kilka zrobić niedrogo, chyba że wątpisz w mój kilkudniowy poziom zaawansowania. XD Wiem że tu jeszcze Carol (Czy ona zmieniła nick na Rhaenys?) robiła sweterki, ale gdzieś znalazłem że życzyła sobie  aż 10$ za jeden.
Odpowiedz
(30-12-2018, 19:53)Michu napisał(a): MASZ PIŻAMĘ W GUDETAMA???? <33333

Chciałbym, to piżama Marty ;__;. Jak tylko powiedziała "bierzemy je na tło", to ja tak oooooooooo tak. WIEDZIAŁEM, ŻE ZROBI FURORĘ.

Dzięki wielkie! <3

Akaiowy, dzięki za propozycję! Rzecz w tym, że właśnie podoba mi się sam proces tworzenia takowych - myśleliśmy z Bellą, że spoko by było spróbować się pobawić w szydełkowanie. Ale na razie raczej do kolorowych wersji #białyMeets. Oczko
Odpowiedz
MARTA SKĄD MASZ PIŻAMĘ???? Przecudna jest, sorrki za offtop.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Nie Carol już nie wchodzi na forum.
Rhaenys nie zmieniała nicku to na pewno nie Carol ponieważ ona już od dwóch lat tutaj nie pisze. 
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
Matko, nie wiem dlaczego mi się pomyliła Carol z Rhaenys. XD (I w sumie w swoim sklepiku sprzedawała taniej niż za 10$, ale mniejsza.)

Nasha została nastolatką, wyrosła na Zouritchi. Od razu zaczęliśmy nabijać punkty doświadczenia. Duży uśmiech
[Obrazek: le3goNB.png][Obrazek: lERuYFL.png]

Później musiała pożegnać się z przedszkolanką i poznała swojego nowego nauczyciela.
[Obrazek: xfbpu9C.png][Obrazek: R5xUNUK.png]
W szkole grała w słynną grę, podczas której zdobyła jeszcze więcej punktów doświadczenia.
[Obrazek: Cq2Q5kt.png][Obrazek: N02YdXS.png]
Następnie znowu spotkała się z Eddie'm, z którym podzwiała nocny krajobraz, a później dostała od niego prezent - sukienkę! (Już jest romantycznie. :*)
[Obrazek: 4y2QjfM.png][Obrazek: NscMRJG.png]
I to byłoby tyle na dzisiaj. Uśmiech
*Nie żebym naciskał Lyree, bo mogło ci coś wypaść, ale cały czas na ciebie patrzę. xD*
Odpowiedz
Moja piżama hitem hatcha, to mi się podoba. XD Michu, jest z Primarka, kupiłam ją w lipcu, jak byłam w UK na wakacjach.

Moja przygoda z tą generacją w v3 rozpoczęła się od Gozarutchiego, który w wieku 9 lat w końcu znalazł sobie partnerkę i zostawił mi pod opieką tego oto słodziaka imieniem Jamie:
[Obrazek: 9fMDabW.jpg]

Mały jak to bobas, spał, jadł i łapał nutki do woreczków, by potem ewoluować:
[Obrazek: iLZo60e.jpg]

Niestety, wczoraj miałam spotkanie rodzinne i musiałam trochę pauzować, więc rano nadal przywitał mnie Jamie w stadium dziecka.
[Obrazek: TKaMCla.jpg]

Wieczorem przyłapaliśmy go (a właściwie to Albert go przyłapał, bo usłyszał melodyjkę z mojej torebki) na ewolucji do Pirorirotchiego, ale niestety nie zdążyłam zrobić zadnych zdjęć, zanim mały zasnął.

Poza v3 mam teraz uruchomione fioletowe P's i zrobiłam mu tak piękne zdjęcie, że muszę się nim pochwalić, niech to będzie taki mały bonus!
[Obrazek: 0dYj0A7.jpg]
[Obrazek: NmzKZyA.png]
Odpowiedz
v3 to chyba jedna z najsłodszych generacji, jeśli chodzi o wygląd jajek. Takie małe i niepozorne. Abstrakt, świetna ta wersja!
Odpowiedz
Uwielbiam to transparentne v3. Kiedyś podchodziłem do takich obudów z dystansem, a teraz żałuję, że sam na żadną się nie zdecydowałem. Takie pomarańczowe transparentne v2 jest np. obłędne.
A zdjęcie P'sa to prawdopodobnie najlepsze? zdjęcie Tamagotchi jakie widziałem. *__*

Lyree, szkoda, że się nie dołączysz, nawet z mixem. ;__; Btw. wczoraj zacząłem też nową generację w iDL'u i na ten moment mam Paletchi. <3 Tęskniłem za tą wersją.
Odpowiedz