Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi Meets - temat ogólny
Gwiazdka 
Żeby zachować porządek, nie chciałem pisać o Meetsie w Newsach i plotkach - pomyślałem, że lepiej założyć nowy, ogólny temat poświęcony najnowszej wersji w tym miejscu. 

Więc jak? Ktoś już miał przyjemność ją testować? Jakieś dotychczasowe przemyślenia? Duży uśmiech

Wczoraj ogrywaliśmy ją z Martą pół dnia i mieliśmy z tego meeega fun. Odblokowywanie kolejnych lokacji, szukanie ulubionych przedmiotów danych postaci, ogarnięcie aplikacji przez telefon (mamy już swoje appkowe avatary w ikonce statusu w Tamagotchi <3), contentu łączenia etc. Totalnie pochłaniająca zabawa. Pewnie dochodzi tu też fakt, że mimo posiadania m!xa nigdy go nie ogrywałem, więc sam koncept i innowacje, które wprowadził są dla mnie świeże, ale na ten moment Meets baaardzo mi się podoba. I w ogóle obudowy. <33 Już nie wiem, którą uwielbiam bardziej z tych, co posiadamy: fioletową czy białą. ;___;  (czemu nie puścili też białego Fairy D:) Oj czekam na przerwę zimową, żeby porządnie i na spokojnie siąść nad tą wersją, czekam. #będziegrane

PS animacje są przecudne. I MIXOWANIE ZWIERZAKÓW. Mój fioletowy wiewióro-żółw, którego teraz mam to miłość (no i można je miksować przez podczerwień z drugim Tama. Tylko ja uwielbiam tę opcję??).
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
Awwwhhh, ale super, że powstał już temat!:D Widzieliście gdzieś już może tabelki wzrostu?
Ja nadal czekam na mojego Meetsa, ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już się u mnie pojawi.^^

Omg, zrobilibyście instrukcję czy coś dotyczącą tej apki? Bo to jakoś trzeba obejść AppStora chyba, nie? Totalnie nie mam pojęcia jak to zrobić a też bym mega chciał.;;;
I no, jaram się, że tak bardzo wszystko Ci się podoba!<3
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Tabelki są na ten moment tylko dla dzieci i nastolatków, ale my i tak wychodzimy z założenia, że bawimy się w odkrywanie wszystkiego sami, fajny jest ten element zaskoczenia i tajemnicy nowych wersji. <3
No i jaram się bardzo, że kupiłeś swoje. Jeszcze białe, które w rzeczywistości prezentuje się ;___; C U D O W N I E.

Sam proces instalacji jest prosty. Marta na iOSie musiała w ustawieniach app store zmieniać region na Japonię, ja w przypadku Androida teoretycznie musiałem ogarnąć jakąś aplikację umożliwiającą instalację apek z Japonii, praktycznie, gdy próbowałem to zrobić, poszło bez?? bo nigdzie jej nie widzę zainstalowanej, a apkę Meetsową mam. ^__^ A w kwestii samej nawigacji, to posiłkowaliśmy się cząstkową instrukcją, która jest dostępna w internecie, a resztę "błądziliśmy" na ślepo. Aplikacja ciągle jest w stadium rozbudowy - na ten moment, zdaje się, można tylko (i aż?) miksować postacie z użytkownikami z całego świata. No i te avatary, uwielbiam fakt, że ustawione w aplikacji pojawiają się po połączeniu i rozłączeniu w Tama, w ikonie statusu.
Odpowiedz
Widziałam na ig, że ludzie w taj aplikacji dostają jakieś jedzonka, itemki itp, czy to zostaje tylko w aplikacji, czy jakoś do tama można przesłać? Wie ktoś w ogóle?
Ja póki co nie planuję kupować meetsa, ale jakbym już kupowała, to tego, który ma jednorożkową postać. ;____;
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
(06-01-2019, 15:31)Michu napisał(a): jakbym już kupowała, to tego, który ma jednorożkową postać. ;____;

Do tej postaci sprowadzał się nasz dylemat przy kupnie drugiego Meetsa - znowu Magical, ale w końcu limitowane białe vs niebieskie Fairy. Koniec końców limitka wygrała, ale ten jednorożec z Fairy. ;____;

A co do itemków - mignęła nam wczoraj taka opcja (duży prezent ze strzałką wskazującą na Tama, a w środku lista na przedmioty, punkty etc.) ale myśleliśmy, że jeszcze ta zawartość się pojawi z czasem (albo już jest, ale gdzieś nam umknęła). Bo generalnie widać, że ta aplikacja ciągle jest niegotowa: nie wszystkie opcje są odblokowane, a niektóre miejsca aż się proszą, żeby je odwiedzić, gdy tymczasowo (mam nadzieję) nie ma takiej możliwości.
Odpowiedz
Hmnh, coś czuję, że nikt raczej nie machnie tabelki do czasu aż i ja dostanę swojego Meetsa i też będę musiał pójść "na żywioł", jak Wy, hahahaha.Duży uśmiech I no, masz rację, że odkrywanie nowego tmgc jest super fajne, tylkoooooooo.. ja strasznie chciałem mieć konkretną "czystą" postać i no.:< Ta nowa, co wygląda jak grillowane mochi jest przekonana.;u;
Aaaaaaaaaaa, nic mi nie mów, teraz jaram się jeszcze bardziej, hahahah!!

Uhhh, mój Appstore marudzi, że przed zmianą regionu muszę anulować płatne subskrypcje.:<< Ale no nic, dziękuję za pomoc, jakoś ogarnę! I ciesze się, że udało Wam się to wszystkoooooo ogarnąć.^^ Mega spoko ta apka brzmi!!
Odpowiedz
Może tabelki gdzieś są na forach lub grupach, my specjalnie nie szukaliśmy. Mimo tego, że celujemy w Kuromametcha na białym, chcemy jednak pozostawić element niespodzianki. Zgadywanie jest super, no i ja mam wyjątkowego farta w szukaniu ulubionych itemków postaci. XD Jak idzie się do jakiejś lokacji, można wziąć ze sobą przedmiot, żeby pobawić się z postaciami w danej lokacji. Kupiliśmy na fioletowym Meetsie unicykl, wzięłam go randomowo do lasu, myk, ulubiony itemek Violetchi. Wczoraj na białym kupiłam hulajnogę, myyyyk ulubiony Kikitchiego. Dzisiaj kupiłam travel book, spacer do lasu i bach, ulubiony itemek dla wisienki. Szósty zmysł, czy coś? Bo to aż zbyt piękne było. XD

KOCHAM tę wersję, no nie mogę, jaka ona jest rozbudowana, jaki ma świetny duży ekranik i w ogóle ;_______; cudo. Bierzcie jednak na mnie poprawkę, ostatni kolorowy tamek, jakiego miałam, to iD, więc trochę nowości mnie ominęło od tamtego czasu. Itemków jest od groma, lokacji tak samo, myślę, że mamy tu content na długie dni zabawy. O apce już nie wspominając, już teraz można się na przykład żenić z postaciami innych graczy z całego świata, a jak będziemy mogli się hajtać między swoimi tamkami tu, na forum, to już w ogóle będzie obłęd. <3

Michu, zawsze jak widzę tego jednorożca na opakowaniu, to moje serduszko krwawi. Ten niebieski Meets fairy jeszcze będzie mój, KIEDYŚ.
[Obrazek: 5KH5Zqs.png]
Odpowiedz
Ja właśnie chyba niebieski wezmę jakby co. Uśmiech
Przez was aż chce mi się je kupić jednak. XD
Obserwuję rożne grupy na fb i też nie widziałam żadnych tabelek postaci na razie. :<
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
^Koniecznie, pojaramy się razem! <3

Scalee też wspominałaś, że myślisz o kupnie jednego?
Odpowiedz
Yep! Ale mam wieczny dylemat, bo chcę jednorożca, ale też magical jednocześnie. XDD Plus kocham fioletowy, ale też nie wiem jak będzie z cenami i stanem za jakiś miesiąc albo trochę później. :c
[Obrazek: PYf9yLD.png]
Odpowiedz
Ja kupiłem oba, ale póki co tylko Magical się bawiłem, Fairy tylko do odblokowania lokacji użyłem. :C
Co do Meetsa to podoba mi się bardziej od M!Xa, ale słyszałem że ma dużo błędów typu randomowe resetowanie się i zatrzymanie rozwoju nastolatków, co mnie trochę przeraża. No i jednak raczej mało ma funkcji w porównaniu z takim iD L lub P's.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
TO JEST ODWIECZNY DYLEMAT, SCAL. Ale psst, fioletowe jest obłędne. Nie żałuję ani trochę wyboru i polecaaam. Piękne holo. 

Taaak, o tych błędach dużo ludzie pisali na grupach tematycznych. Plus pogłoski o pożeraniu baterii. Mam nadzieję, że te wady nie są aż tak powszechne. :c

A co do contentu - mam wrażenie, że jest rozbudowany wystarczająco, żeby zapewnić duuużo godzin zabawy. Oczywiście, jeśli lubi się odkrywać samodzielnie lokacje, ulubione przedmioty etc. Dla mnie to jest główny fun tej wersji. ❤️
Odpowiedz
W sumie to fakt, baterie też żre. Mój jest teraz wyłączony bo baterie już padły- na wymianę mam ale nie mam weny na tama teraz. XD
Odpowiedz
@Marta, do tamagoczowych grup w sumie nie mam dostępu, no bo wiesz, nie mam fb, ale na TZ/TT niczego jeszcze nie widziałem i w sumie to dobrze, bo jakoś tak mnie też naszła ochota na element niespodzianki, będę chyba celował w tą postać z sushi na głowie, więc.. umn, nie wiem, mam zamiar wpychać w mojego tamka tyle sushi ile tylko wlezie i liczyć na cud, hahahah. No i pls, bądź naszą guru od fav itemków!!!x)
Też mi się bardoooooooo podoba ilość lokacji!^^ Tylko pojęcia jeszcze nie mam, jakie je odblokować, hahaha. Chyba muszę poczekać aż moja postać troszku podrośnie?^^'
Mega się cieszę, że tak się cieszysz tym tmgc, Marta!!:D

@Michu, Ty wiesz, jak mocno trzymam kciuki żeby udało Ci się jednak je kupić, więc no!^^

@Skali, mi się wydaje, że jeżeli chodzi o cenę+dostępność to nie masz się czego zbytnio bać, zwykły Mix nadal jest tak samo dostępny i kosztuje w sumie caaaaały czas tyle samo, więc no, będę i za Ciebie trzymał kciuki i mam nadzieję, że szybko na nie uzbierasz.^^

@Viktor+Albert, jeżeli chodzi o błędy, etc., to ja już czuję, że mi się trafił taki trochę opóźniony, zbugowany Meets, duh. Nie chcę zapeszać, ale no.. muli mi to tama.:< No chyba, że Wasze Meetsy też działają z jakimś takim opóźnieniem? Anyway, naprawdę i tak się baaaardzo dobrze bawię.^^
Odpowiedz
Wszystkie Meetsy działają z opóźnieniem, to akurat normalne.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości