Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bella meets Abstrakt
Serce 
Jeśli po naszych ostatnich zapowiedziach zastanawialiście się, co powstanie, gdy uhonorowana bannerkiem Pamiętnika Roku 2010 Bella skonfrontuje swoją wizję wpisów z tworem abstrakcyjnym, to teraz nadszedł moment, żeby się przekonać. Po raz pierwszy na naszym forum - szipowy pamiętnik! Zachęcamy do czytania, zachęcamy do śledzenia. Za wszelkie sugestie, opinie i rady - dzięki! Życzymy miłego czytania i, co najważniejsze, żebyście mieli z naszego pamiętniczka tyle samo zabawy, co my podczas tworzenia. <3 Zatem do rzeczy!

[Obrazek: TeBujkR.png]
[Obrazek: 98rdzp9.png]

Jako że ciągle równo trzyma nas ekscytacja z odkrywania zawartości Meetsa, na tej wersji początkowo się skupimy (gra słów z tytułu nieprzypadkowa, chociaż na łamach tego pamiętnika pokażemy jeszcze niejedną wersję, słowo :>). Przedstawmy więc sprawców całego zamieszania: fioletowy i biały Magical!

[Obrazek: TZ8ZN2H.jpg]

Nie dość, że obie obudowy to instant miłość, to jeszcze ciemne z jasnym kontrastowo ze sobą współgrają (swoją drogą, ciekawostka: holo fioletowego w zestawieniu z białym mieni się obłędnie. Za to białe uwydatnia głębię i perspektywę gwiazdek i trudno polemizować z jego pięknem ;___; ).
Pierwszą generację postanowiliśmy wyhodować "off-camera", więc ten pamiętnik zaczynamy z dorosłymi postaciami, gotowymi do rozpoczęcia nowej, zmiksowanej rodzinki. I nie, tutaj nic nie było resetowane, we fioletowym Meetsie odpalanym pod choinką od razu urodziła nam się dziewczynka, a gdy tydzień później dotarła do nas biała wersja, wraz z nią pojawił się chłopczyk. Ten związek był zapisany w gwiazdach i nie tylko ten.
Nie przedłużając zatem, jako nestorzy rodu Malbert meldują się Lovelitchi pod opieką Alberta:

[Obrazek: DF2zPCv.jpg]

oraz Mametchi pod moją opieką:

[Obrazek: 2QQsHjB.jpg]

Jako że Lovelitchi była już POWAŻNIE w kwiecie wieku, nadszedł czas, aby poczynić kroki w celu popchnięcia przyjaźni z Mameczem w jedynym słusznym kierunku. Odbyły się zaręczyny i ceremonia zaślubin, a całości dopełnił przejazd autem wzdłuż szeregu gości:

[Obrazek: umispfT.jpg]

Tradycyjnie po ślubie na świecie pojawiła się nowa generacja: dwie panienki wyglądające (na ten moment) jak domyślne niemowlaki tej wersji. Totalnie zaskoczyła nas opcja nadawania imion postaciom, której nie spodziewaliśmy się w kolorowej wersji! Albert postanowił nazwać swoją podopieczną Sona, a ja swoją - Flora. Jeszcze zanim dziewczynki rozdzieliły się do mamy i do taty, pojawił się fotograf, by uwiecznić na zdjęciu całą rodzinkę:

[Obrazek: JZO79iH.jpg]

Analogiczne zdjęcie pojawiło się w rodzinnym albumie Flory.

Na tym kończymy pierwszy wpis. Przeszliśmy jeszcze przez baby hour i dalej czerpiemy satysfakcję z odkrywania nowych rzeczy, jednak kolejne zdjęcia przedstawiające rozwój naszych podpopiecznych postaramy się umieścić w następnych notkach.
[Obrazek: NmzKZyA.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
Odpowiedz
Co do do imion, to nie są tyle imiona, a nazwa postaci- ten znaczek na końcu to "tchi", czyli w sumie się one nazywają Sonatchi i Floratchi. ^^
Bardzo podobają mi się zdjęcia- bardzo kreatywny pomysł z zrobieniem zdjęcia przed lustrem, bardzo fajny efekt. No i fajnie że Albert zaczął z fioletowym Meetsem z Lovelitchi a ty z białym z Mametchim- to takie niebanalne.
Sam wpis też niczego sobie. Czekam na więcej!
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Ojezu, jak ten fioletowy ślicznie wygląda. ;; Ja tu już się powoli skłaniałam do wersji fairytale, żeby mieć jednorożca, nawet w różowej wersji, ale TEN FIOLET mnie znowu przyciąga w stronę magical. XDD

Czekam na więcej, nie mogę się doczekać jak dziewczynki urosną! A będziecie coś robić z tą aplikacją na telefon? Sama się na tym kompletnie nie znam, ale fajnie byłoby zobaczyć coś (o ile coś tam jest).
[Obrazek: PYf9yLD.png]
Odpowiedz
Oh tak, o tych Meetsach to chętnie poczytam ;-;
A te Wasze focie z tama to idealny model na jakiś większy ""czalendż"" tama-opiekunów XDD Bo i ładnie widać tama i opiekuna, a jednocześnie można zasłonić sobie twarz XD
I ten pokoik z fioletowego ;___; cudo
Odpowiedz
DASJGJASBGBAHWGBABGHB, KRZYCZĘ Z SZCZĘŚCIA!!!!!! AAAAAAAAA, ten pamiętnik totalnie /zrobił mi dzień/!!
Przede wszystkim - strasznie podoba mi się graficzka z datą i napis w pierwszym poście!^^ No i jezzzzz, wszystkie zdjęcia wyglądają tak schludnie, aaaaa!;u; Tbh myślałem, że fioletowy Meets sparkluje równie mocno, jak biały, ale nope, byłem w błędzie! Ciemniejsza obudowa jeszcze mocniej wydobywa ten sparklujący efekt i sdgbjbdsahgbhbasg, niesamowicie to wygląda!♥♥
W ogóle, idk, czy zwróciliście uwagę, ale wśród gości których się mija, gdy tamagocze przejeżdżają samochodem, widać Nazotchiego, nie przypominam go sobie w poprzednich wersjach (chociaż mogłem być ślepy po prostu), ale tak strasznie się ucieszyłem, gdy go zobaczyłem!!
Nie mogę się doczekać kolejnych wpisów!^^
[Obrazek: TcitNZO.png]
Odpowiedz
Yaaay, oczekiwany, zapowiedziany pamiętnik nadszedł! ^^
Fajowy pomysł ze zdjęciami z Tama przed lustrem! czy wyrażacie zgodę, by ten pomysł ewentualnie kopiować? XD
Tak jak mówi Viktor, to nie jest dokładnie nadawanie imion i w Mixach też to jest. ^^ Ja moje zostawiam tak jak są (bo z nazw miksowanych Tamków same się domyślnie układają), więc zostają mi jakieś nazwy typu aktualne Bushibaratchi. :D
Dwie takie piękne obudowy. <3
Czekam na dalsze losy Sony aka Sonatchi i Flory aka Floratchi. :D
[Obrazek: B2OMDOb.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]

Odpowiedz
@Viktor nie byliśmy właśnie pewni, czy te znaki to końcówka -tchi, ale podejrzewaliśmy to. Jak napisała Lajri, niech to będzie Sona aka Sonatchi i Flora aka Floratchi.

@Scalee fioletowe jest wspaniałe, polecam bardzo ;__; dylemat obudowy przy kupnie był duży, ale teraz widzę, że to był totalnie trafny wybór. A co do aplikacji - łączyliśmy się już parę razy i na pewno pokażemy jeszcze jak wygląda spotykanie się ze znajomymi, przesyłanie itemków etc., ale musimy najpierw sami to dobrze ogarnąć.

@Katechi dziękiii, pomysł z lustrem był spontaniczny, ale bardzo nam się spodobał. <3

@Maciek to właśnie ten entuzjazm, którego oczekiwaliśmy, haha. Dzięki! Uznanie naszych zdjęć od profesjonalisty, bezcenne. ;_; Graficzkę i napis poczyniła Marta, a ja sobie z boku spoglądałem, jak odkopuje gimpowe skille. Nazotchiego też zauważyła piękniejsza strona tego duetu, ja go nie zarejestrowałem wśród tłumiku postaci (nie wiedziałem, że w poprzednich wersjach go nie było).

@Lajri dzięki <3. Śmiało lustruj. 100 GP i się dogadamy. xD
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
BOZIU JAKI CUDNY PAMIĘTNIK <33333 Uwielbiam, was, wasze mixy, i zdjęcia przy lustrze. <3 omg jaram się. Duży uśmiech
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Fajny wpis. Duży uśmiech Jeszcze te foty w lustrze spoko. Meetsy wydają się spoko, tylko ta obudowa trochę za tęczowa. XDDDDDDDD
[Obrazek: nPCCI2S.png]
Odpowiedz
(13-01-2019, 19:15)Abstrakt napisał(a): Dzięki! Uznanie naszych zdjęć od profesjonalisty, bezcenne. ;_;
Jbghbdsbgsbugbuasubgag, proszę przestać, jest mi tak daleko do tego tytułu, że nawet podróż przez czarną dziurę do innego wymiaru by nie pomogła zbliżyć się chociaż troszku.:c Anyway, nie mogę się doczekać posta poruszającego możliwości Meetsowej apki.^^
[Obrazek: TcitNZO.png]
Odpowiedz
@Michu, dziękujemyyyy <33 teraz trochę brakuje nam czasu, żeby wszystko tu dokumentować, ale w kwestii postaci - dzieje się. Farbowanie, koncepty na konkretne geny i końcowe miksy - jest na co czekać. ^__^

@Diamond, dzięki! Obudowy to temat rzeka, bo na początku też byłem trochę na nie, że przesyt wszystkiego, że tęcze, że gwiazdki, że holo. A potem jak zobaczyłem obudowę in real pod choinką, to zostałem z miejsca oczarowany (nie mówiąc już o mojej reakcji na białe półtora tygodnia później ;__; ).

@Ralveyn, my i tak swoje wiemy! Sam zapracowałeś na taką opinię! Duży uśmiech
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
Bardzo, bardzo dziękujemy za pozytywne reakcje na nasz pamiętnik! Fotki w lustrze to pomysł Alberta, chciałabym to zaznaczyć! Robienie i dopieszczanie wszystkich zdjęć sprawia nam tonę frajdy, więc strasznie się cieszymy, że się Wam podobają. Spotkała się dwójka perfekcjonistów, więc trochę nam nad tym schodzi, ale dla takich komentarzy warto. <3 Tak jak Albert wspominał wcześniej, od ostatniej notki trochę się działo, i wszystko będziemy przed Wami odkrywać... stopniowo! Dzisiaj prześledzimy kolejne stadia rozwoju drugiej generacji naszego rodu, a na koniec mały bonus. Zapraszamy do czytania! C:

[Obrazek: TeBujkR.png]
[Obrazek: 3hHUqqi.png]

Sona i Flora ze słodkich niemowlaków podrosły w niewątpliwie urocze grubaski puszyste dziewczynki:

[Obrazek: 4Q4FFhd.jpg]

Jak można dostrzec na ich wspólnej fotografii, którą same zrobiły sobie w trakcie popołudniowych zabaw - delikatnie różnią się kolorem. Odziedziczyły po mamusi uszka, podczas gdy geny Mamecza miały objawić się później. Dodam jeszcze, że UWIELBIAJĄ spędzać ze sobą czas, a ich ulubioną zabawą jest bieganie po pokoju i stukanie się głowami. Mam teorię, że naśladują tym samym baranki. Ot, dygresja. XD

Po ewolucji w nastolatki dziewczynki nadal nie wykazywały żadnego podobieństwa do taty, nadal różniły się kolorem (Sona była biała, a Flora beżowa) i nadal miały ultra słodkie uszy po mamie. Mimo tego, że oboje posiadamy wersję Magical, nie mogłam sobie odpuścić tła w jednorożce:

[Obrazek: DrZpOnR.jpg]

Fun fact: sweterek widoczny na zdjęciu został wykonany przeze mnie i moją mamę. Zapytałam ją, czy pomogłaby nam rozgryźć wzór, z którego korzystała Michu przy robieniu naszych pozostałych sweterków (dzięki jeszcze raz!), a kolejnego dnia po powrocie z pracy przyszła do nas do pokoju (Albert akurat był u mnie), pokazała mi jak to się robi i pół godziny później wyszydełkowałyśmy to białe cudeńko. <3 

Dorosłe ewolucje pokażemy w następnym wpisie niebawem, teraz natomiast przejdźmy do zapowiedzianych we wstępie bonusów.

Abstrakt przejmuje pamiętnik! Duży uśmiech

Jak pisałem ostatnio w ogólnych dyskusjach – na nowo, totalnie pokochałem wersję iD L. Od ponownego uruchomienia ukończyłem już trzy generacje i nie nudzi mi się ani odrobinę, BA, jest wręcz przeciwnie, jako że po ostatniej odblokowanej postaci uzyskałem dostęp do nowej lokacji i CUDOWNEGO nutko-tełka pod ikony. ;___; Ale, ale! Nie przedłużając, chciałem pochwalić się pewnym elegancikiem, którego to osiągnęliśmy z Martą poprzez łączenie nastolatka z P's-em wiele, wiele razy, i którego po cichu adoruję. Panie, panowie! Maisutatchi we własnej osobie!

[Obrazek: 9Ds3R1q.jpg]

Mija kolejny dzień, a mi autentycznie trudno się z nim rozstać. Zdecydowanie potrzymam go sobie jeszcze trochę i pocieszę nim oko. ^^

Na koniec bonusowe trzy grosze od Belli: w P's udało mi się wyhodować Kiraritchi - moje tamagoczowe ja!

[Obrazek: Ec5y0ZZ.jpg]

Jestem abso-tota-lutnie zakochana w tej pani, jest nieziemskim słodziakiem i też nie chcę się z nią szybko rozstawać. ;_; Dzisiaj zdobyłam dla niej trzy puzzle, szukam jeszcze jej ulubionego jedzonka. Strasznie się cieszę, że mam dostęp do tej wersji Tamagotchi, bo podobała mi się już długo, a na samą myśl o czekających na nas niespodziankach w postaci pierce'ów i rzeczy od Blinkego przechodzą mnie ciarki! <3

I już na samo zakończenie refleksja ode mnie. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek wrócę do zabawy Tamagotchi. Byłam przekonana, że ten etap jest już zamknięty, całą kolekcję sprzedałam kilka lat temu (zostawiając sobie jedynie v3, którego wartość sentymentalna jest absolutnie niemierzalna) i nawet nie czytałam informacji o nowych wersjach. Jak się jednak okazuje, nigdy nie mów nigdy - dzięki Albertowi i magii jego fioletowego Meetsa w końcu wersja Magical hehehehe, wsiąkłam w to hobby na nowo. Bawię się doskonale poznając nowe wersje oraz postaci i zaczęłam sobie zadawać pytanie, dlaczego w ogóle porzuciłam Tamagotchi. Dlatego raz jeszcze chciałam tutaj podziękować Abstraktowi za to, że wkręcił mnie na nowo. <3
[Obrazek: NmzKZyA.png]
Odpowiedz
Piękne zdjęcia, szczególnie kocham to drugie - z białym Meetsem, a fioletowe P's też takie idealne! ;; <3 I widać, że perfekcjoniści, bo wszystko tak ładnie dopracowane. ^^  Kocham estetykę tego pamiętnika!
I Maisutatchi też wygląda ekstra! :DD
Gratki wyhodowania swojego Tamagoczowego Ja, Marta! I super, że znowu masz frajdę z tego hobby. <3

W ogóle zazdro Wam, że macie opcję zabawy Tama i prowadzenia pamiętnika wspólnie, to wygląda dużo fajniej, niż Tamagoczowanie samemu, uh. Potrzebuję Tama zlotu!! XDD >:C
[Obrazek: B2OMDOb.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]

Odpowiedz
Kocham wasz pamiętnik. <3333
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Super wpis! <3 Zdjęcia piękne i naprawdę oddają fajny charakter wyhodowanych przez was postaci.
I w ogóle to nawet nie wiesz Bella jak się cieszę że wróciłaś do tama. Jesteś jedną z osób którą najdłużej znam w tej całej Polskiej tama-grupce (bo w sumie chyba poznałem cię na TT jak jeszcze istniało) i zawsze tak jakoś miałem nadzieję że do samego hobby jeszcze wrócisz, no i się doczekałem!
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz