Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itemki w v3
O co chodzi z tymi itemkami że jedne działają a drugie poprostu sobie "są"? Które są fajne itemki wg was? Które warto kupić?Bo np.- dostałam tą kokarde z koduk,ale ona nie dziala-nie mozna jej użyc tak jak lalki czy cd.Dlaczego  zestaw do makijażu albo pióro  nie działa ?to samo z samochodzikiem sterowanym.Czy ma znaczenie to że moja postać jest aktualnie nastolatką?przydałoby się takie info jakie są itemki i czy warto na nie stracić punkty?
Odpowiedz
W złym dziale napisałaś. Tutaj dajemy tylko poradniki i nic więcej. Pytania zadajemy w dziale z pytaniami. Przenoszę, a ciebie proszę, żebyś na przyszłość była uważniejsza.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Jeszcze jedno jak odpauzowac tama?cały tydzień mam na poobiedzie więc jak to zrobić?
Odpowiedz
Niektórych itemów mogą używać tylko dorosłe postacie.
Odpowiedz
Jeszcze jedno pytanie czy v3moze łączyć się z tama friends?
Odpowiedz
Niestety nie może.
A pauzę się chyba wciska naciskając pierwszy i trzeci przycisk naraz. Nie pamiętam czy na pewno tak, bo raczej nigdy nie pauzuję, ale jakby co, to może niech mnie ktoś poprawi albo sprawdź czy działa. ^^
Odpowiedz
A+B - pauza
A+C - wyciszenie
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
W trybie zegara jak wciskam A+C to pojawia się set ...czy mogę poprostu zegar przestawić na 20- stą i wtedy cała moja zmianę w pracy tama prześpi?
Odpowiedz
(21-01-2019, 11:46)Sis654321 napisał(a): W trybie zegara jak wciskam A+C to pojawia się set ...czy mogę poprostu zegar przestawić na 20- stą i wtedy cała moja zmianę w pracy tama prześpi?

Tak można zrobić ja tak robię jak jestem w pracy to przestawiam zegar, żeby Tamek spał.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
A czy jest jakiś szybki sposób żeby zarobić trochę" gothi points"?gramy w gry ale marnie nam to idzie a chcemy zarobić na bilet 2000g...?a odnośnie biletu-czy dzięki niemu tama faktycznie wybierze się w podróż?co taka podróż mu daje?i czy pojawią się jakieś animacje związane z tą podróżą?
Odpowiedz
Nie, wydaje mi się, że nie ma żadnego "sposobu", ale nie mam pewności, bo w sumie jakoś te gry w v3 zawsze podobały mi się na tyle, że nie myślałem o kodach na GP.:< Jeżeli chodzi o bilety na podróż tooo.... i tak i nie: jakby to wytłumaczyć, hmnh.. bilety generują kody które mogłaś użyć w TamaTown i wtedy, po wprowadzeniu kodu, pokazywała się animacja jak Twoja postać wybiera się w podróż i potem chyyyyyba były tam nawet jakieś gry w które mogłaś sobie pograć albo sklepik? Ale no, TamaTown już nie istnieje, więc na ten moment bilety lotnicze w v3 nie robią zbytnio nic.:/
[Obrazek: 7cy691M.gif]

[Obrazek: TU9FkzW.png]
[Obrazek: 3r7QXrw.jpg]
Odpowiedz
Do zestawu z makijażem potrzebujesz lustra aby działało, a pióra mogą tylko dorośli używać.
Jeszcze są płyty CD, do nich musisz mieć radio.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Viktor dzięki !!właśnie o takie odpowiedzi chodzi?coś jeszcze???
Odpowiedz
Nie pamiętam czy jeszcze coś takiego co potrzebuje itemka było. :x
Co do lalki, to chodzi ci o tego lewka? Lewka lubią tamki-dziewczynki, a robota lubią chłopcy. Będą się nim bawić i śpią z nim.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
(22-01-2019, 00:26)Viktor napisał(a): Co do lalki, to chodzi ci o tego lewka? Lewka lubią tamki-dziewczynki, a robota lubią chłopcy. Będą się nim bawić i śpią z nim.

O! Przy okazji - w której wersji można było spać z zabawką Hello Kitty? Pamiętasz może? Autentycznie nie mogę przestać o tym myśleć od paru dni, no i już sam nie wiem, czy mi się to uroiło czy faktycznie gdzieś tam był taki itemek.
[Obrazek: 7cy691M.gif]

[Obrazek: TU9FkzW.png]
[Obrazek: 3r7QXrw.jpg]
Odpowiedz