Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gudetama Tamagotchi
[Obrazek: latest?cb=20180506180805]
Jedna z tańszych ostatnio wersji. Nano bazowane na postaci Gudetama. Ma dwa stadia i 20 różnych rodzajów "śmierci".
Więcej informacji tutaj -> https://tamagotchi.fandom.com/wiki/Gudetama_Tamagotchi

Z powodu ceny i dość ciekawego wyglądu (z tymi etui) postanowiłam poszukać o tym informacji ale meh, ma mało funkcji i nawet ciekawość odkrycia tych 20 różnych sposobów wykorzystania jajka nie zwyciężyła.
Poza tym po wyczerpaniu baterii progres zanika, a niektóre zakończenia są dopiero w kolejnych generacjach, a nie jestem typem osoby co trzyma tama włączone długo, więc odpada :c
Odpowiedz
Mało funkcji bo to nano po prostu, co się różni od chibi w sumie tylko tym że ma 1 grę. XD (bo chibi CHYBA gier nie mają? Może urojenia mam)
Poza tym chyba po nim nie sprzątasz, tylko je, a jedzenie w sumie i tak nic nie daje bo on może umrzeć tylko od ataku, a i tak głównie o ekrany śmierci tu chodzi.
Ja kupiłem swoje w Japonii za 1000 jenów, wersja z pokrowcem (jakieś 30zł) i tbh więcej bym nie dał, ale fajnie jest je mieć.
Trochę żałuję że tylko jedno kupiłem, mogłem kupić obie obudowy ale eh. D:
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
A mnie ta wersja bardzo intryguje i mimo tego, że wiem, jak mało opcji ma, i tak bym ją chciała. Kiedyś na pewno sobie zamówię. C:
[Obrazek: 5KH5Zqs.png]
Odpowiedz
Tbh kocham tą wersję całym moim sercem, no i uważam, że naprawdę warto jest ją jednak mieć w swojej kolekcji. Myślę, że przez te wszystkie przeurocze animacje, Gudetama Nano wydaje się być dużo bardziej ciekawe, niż podstawowe Nano.:>
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Bardzo chciałabym mieć Gudetama, pewnie kiedyś kupię. :D Nie zawsze mam czas na wymagające Tama, a na umierające jajo zawsze można popatrzeć. XD W uśmiercaniu Tamków jestem dobra (przed chwilą umarło mi Entama), więc wersja polegająca na oglądaniu różnych sposobów śmierci brzmi bardzo odpowiednio dla mnie. XD
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]
Odpowiedz
Lyree, dokładnie to!

Victor, to faktycznie niezła cena ;; Za tyle to bym wzięła na 100%, ale poczekam, może niedługo na Ebayu będzie za 50pln to może wezmę, bo widzę, że tanieje.
Odpowiedz
@Katechi, wydaje mi się, że niestety jest wręcz przeciwnie - ja swoje jajko, to takie z siedzącym Gudetamą, kupiłem sobie za 60 zł z wysyłką, no a teraz kosztuje już 97 zł.:< Na JYW chyba była ostatnio jakaś wyprzedaż tej wersji, czy coś takiego? Może coś jeszcze mają?
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
W listopadzie będę znowu w Japonii, zobaczę czy jeszcze będzie, chociaż w to wątpię, bo jak byłem to ono było w czymś rodzaju "bargain bin" - no i jak się pytałem sprzedawczyni czy jest jakieś tamagotchi to mówiła że nie, dopiero jak się rozglądałem to je zobaczyłem.
Odpowiedz
U mnie zero wczuwy. Jak miałbym sam przygarniać, to w kategoriach ciekawostki.
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
A, w ogóle to w USA można kupić wersję po angielsku, więc no.
Odpowiedz
Ja właśnie widuję je po 100+ (oprócz tego bez etui), a ostatnio po 70pln chodzą też te z etui, więc nie wiem o:' Może teraz trochę spadnie cena i popularność przez Eevee.
Odpowiedz
Ja bym chciała, żeby Eevee było w takiej cenie. A ta wersja Gudetama nie za bardzo mnie interesuje.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
Poki są jednak bardziej popularne niż sam Gudetama więc niestety trzeba się z tym liczyć. :c
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości