Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walentynkowy Hatch
#1
Serce 
[Obrazek: Hacz.png]


Mam wielką przyjemność otworzyć Walentynkowy Hatch wraz z moim maleństwem z EnTama. Jako poważna Opiekunka postanowiłam wyznaczyć sobie konkretny cel, jakim jest wyhodowanie Mametchiego, a potem postaci specjalnej. Dlatego też chłopiec, którego pozostawiła po sobie A (która jednak była dziewczęciem, a myślałam, że jest chłopięciem, ups), dostał imię Mametchi. Po przebrnięciu przez japońskie krzaczki, rozpoczęłam żmudną opiekę nad chłopcem.
[Obrazek: DSC_0101.jpg]
Mametchi rósł dzielnie i bardzo przypominał ideał, którego sam również chciał dosięgnąć. Spędzając wiele czasu w kartach zdobył 11 punktów intelektu, co wraz z tymi posiadanymi od urodzenia, daje mu 21. Jeszcze tylko 978.
Oczywiście przyszły naukowiec mafijnej rodzinki miał również czas na zabawę, której oddawał się całkowicie, latając ze swoją pluszową pandą po całym domu.
[Obrazek: DSC_0102.jpg]
Aktualnie Mametchi śpi sobie słodko i czeka na kolejny dzień pełen przygód. Ciekawe, czy rozbudzi nadzieje rodziny na powrót do akcji.


Zapraszam do zabawy!

-----------
Chciałam zrobić kiczowaty nagłówek, ale wyszedł słaby, a nie kiczowaty, ehh.
Oba zdjęcia zedytowałam trochę inaczej, nie mogę się zdecydować, który styl lepszy, ale chyba najlepsze by było coś pomiędzy.
Odpowiedz
#2
Omg, ten aniołek z jajkową głową. XDD I ta świnka na pierwszym zdjęciu. <3 Powodzenia w zbieraniu mądrości, Mametchi!
Odpowiedz
#3
Ten grubiutki amorek, o tak. <3 Świetny początek hatcha, będę trzymać kciuki za Mametchiego i jego dążenie do kariery szalonego naukowca!
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: bUM0nXF.png]
Odpowiedz
#4
Jako, że jestem mega chora i kulawa, więc uwięziona w łóżku -,- to dołączam z moim id. Nie pamiętam jakie tama mieliśmy wziąć na hatcha, więc wzięłam to, z którym się nigdy nie rozstaję i kocham najbardziej. Różowe id od dawna mam zawsze i wszędzie ze sobą. Ma trochę malutkich rysek. Kupiłam je używane, za niecałe 70zł i odnowiłam, więc mogę je spokojnie nosić po kieszeniach i się nie przejmować. Dzięki temu mogę zawsze mieć je odpalone i może się walać po plecaku czy torbie bez żalu. Jakbym miała na nie chuchać, dmuchać i wiecznie pilnować, to bym nie mogła mieć go wszędzie ze sobą i bym go nie kochała aż tak bardzo jak teraz.

Miałam w nim moją kochaną Violetchi, którą mam w nim zaaaawsze (chyba, że mi zdechnie XD to wtedy od nowa ją zdobywam), ale na potrzeby hatcha postanowiłam wydać ją za mąż... za Kuczka.
[Obrazek: 3is70GV.jpg]

Poszli na romantyczny spacer i kolację, później wzięli ślub
[Obrazek: 3eQxYZa.jpg]

A po jakimś czasie na świecie pojawił się uroczy chłopczyk, który kolorem wdał się w tatusia.
[Obrazek: 5IRCzBh.jpg]

[Obrazek: 8C3G9uI.jpg]

Violetchi uznała, że swoją robotę już odwaliła, więc dała nogę i zostawiła mnie samą z niemowlakiem. No dzięki... -,-
[Obrazek: ytoL9Uz.jpg]

Jak podrośnie, to będę musiała zmienić mu tapetkę w pokoiku, bo ta mu się niezbyt podoba. Jeszcze nie wiem kim chcę żeby był jak dorośnie, zobaczymy później.

Odpalonego mam również Colorka XD (dzięki wielkie Malbert <3), w którym mam Kuczka i mixa Sanrio, ale nie wiedziałam czy chcecie też ich zdjęcia tutaj.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
#5
Zastanawiałam się, które Tama dać do hatcha - najbardziej chciałam Meetsa, ale tak jak wspominałam, chcę go uroczyście odpalić w nagrodę (albo na pocieszenie XDDD) po wyniku z historii, więc padło w sumie na Akai. Głównie przez ciepłe kolorki i dzieciaki o kształcie serduszka - w końcu walentynki.
Sorry za słabe zdjęcia, ale czerwone pikselki i te sprawy. :/

Postanowiłam zrestartować Gozarucza (XD), którego miałam zahibernowanego w tym Tama. Pojawiło się czerwone jajo.

[Obrazek: 4L0xmd8.png]

Z którego wykluła się dziewczynka o kształcie serca. Dałam jej na imię Mahiru.

[Obrazek: sJcRQGd.png]

Była głodna, więc nakarmiłam ją między innymi burakiem, a potem przetestowałam, czy wypije alkohol, który jest dostępny jako jedna z domyślnych rzeczy. Niestety, Tama nie pozwoliło mi demoralizować Mahiru.

[Obrazek: yaimVO8.png]

[Obrazek: dFXblDT.png]

Potem grałyśmy w moją ukochaną grę, polegającą na zbieraniu kupek. Im większe, tym lepsze, bo duża liczy się podwójnie. W żadnym wypadku nie wolno zbierać pieniędzy!

[Obrazek: mYVuKgc.png]

W Akai jak się klika przycisk C, to czasem jest taka animacja z puszczaniem buziaków, z tego co kojarzę, więc chciałam, aby mała zrobiła to dla walentynkowego hacza - ale niestety pokazywała się tylko animacja, w której skacze na boki i na koniec ląduje twarzą na ziemi.:/

[Obrazek: HIFciAW.png]

Bardzo chciałabym, aby wyrosła na Ribotchi:

[Obrazek: latest?cb=20130826160441]

Ale jest to postać najlepszej opieki, a właśnie w chwili pisania tego posta, tamek poszedł spać z kupą przy łóżko wiec, uhhh, zobaczymy jak to wyjdzie. XD
Odpowiedz
#6
Uhhh, naprawdę bardzo bardzo mocno Was przepraszam, że niestety nie udało mi się tutaj wczoraj niczego napisać, tbh po godzinie dwudziestej jestem już totalnie nieprzytomny, więc no, zasnąłem czekając na otwarcie hacza. 
@Katechi, trzymam kciuki za osiągnięcie celu, jaki sobie wyznaczyłaś!!:) Nie mam zielonego pojęcia, czy znasz tą stronę, ale na wszelki wypadek zotawię ją tutaj gdybyś potrzebowała.. umn, małej pomocy? Proszę, o: http://www.ginjirotchi.ca/entama.html 
@Michu, yissssss, nie masz pojęcia, jak strasznie się cieszę, że pomimo choroby, udało Ci się wziąć udział w haczu!!^^ Anyway, nie miałabyś nic przeciwko, gdybym nazwał Twojego maluszka.. Pesto? Być może to przez to, że umieram z głodu, ale no, synek Violetchi przypomina mi właśnie makaron z pesto, hahahha.:D No i jezzz, zakochałem się w tapetce, którą masz w swoim przepięknym iD!!♥;______; Gdybyś znalazła chwilkę, mogłabyś mi ją poproszę podesłać?:) Ohh, no i jeszcze jedna.. umn, sprawa - proszę, proszę, proooszę, wrzuć zdjęcia z Colorkiem, no i M!xem, jeżeli masz tylko ochotę!!
@Lajri, umnn, słabe… zdjęcia? Nie wiem, może okulary mi umarły, czy coś, ale no, ja tutaj widzę naprawdę śliczne, wyraźne, zdjęcia Twojego Akai (które, swoją drogą, ma przepiękną obudowę!!♥;_____;)!!>:C Anyway, kocham Ribotchi całym moim serduszkiem, więc, mam nadzieję, że uda Ci się ją wyhodować!!^^

[Obrazek: latest?cb=20110905053327]

Chciałbym przedstawić Wam bohatera mojego hacza - Okruszka, czyli prawnuczka Miodka. Dosyć.. uhh, sporo, wydarzyło się od mojego ostatniego wpisu w pamiętniku, hah, obiecuję nadrobić zaległości, tylko jeszcze nie wiem kiedy, przepraszam!!

[Obrazek: gWxrTsS.jpg]

[Obrazek: NXEdbJx.jpg]

Zaraz po wykluciu, zabraliśmy się za to, co w życiu najważniejsze - mleko!!

[Obrazek: hsyHFYb.jpg]

Gdzieś tam w przerwie, pomiędzy czwartą butelką mleka czekoladowego a szustym kisielkiem, Okruszka, no i mnie, spotkało trochę.. umn, nie wiem, przytłaczających myśli?

[Obrazek: yJi9ihm.jpg]

...ale jakoś sobie poradziliśmy, o!

[Obrazek: FjE1oia.jpg]

Nim się obejrzałem, Okruszkowi udało się podrosnąć - niestety nie mam więcej zdjęć, gdyż ponieważ bo, światło zupełnie nie chciało ze mną współpracować, więc chciałbym tylko dać Wam znać, że maluszek wyrósł na prześlicznego Kuribotchiego!^^

[Obrazek: latest?cb=20140113210349]
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
#7
Maciek <333 tapetkę mam stąd:
https://www.dropbox.com/sh/6rsfxas51056x...5KgMa?dl=0

tam są dzieła tej dziewczyny:
https://www.instagram.com/rinyosayo/

Pesto to najpiękniejsze imię ever, tak go nazwę. Uśmiech

Uwielbiam Twoje zdjęcia i twoją smutaskową postać, dobrze, ze odgoniliście złe myśli Uśmiech
i masz tło w serduuuszka, bo walentynkowy hatch ;_______;
czy to znowu są takie super chusteczki?

Zdjęcia reszty dam jutro. Póki co wyłączyłam colorka na rzecz 4u, bo w appce pojawiła się postać Eeevee do wgrania, więc no, ale jakoś mi smutno bez colorka się zrobiło, chyba znowu je włączę zaraz.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
#8
@Michu, dziękuuuuuuuuuję!!!♥;_______________; Tbh zakochałem się w każdej jednej tapecie z osobna, więc no, za moment ściągnę je wszystkie, o!! No i naprawdę strasznie się cieszę, że spodobało Ci się imię, które wybrałem dla Twojej zielonej kluski, yissss!:D Anyway, jeżeli chodzi o moje serduszkowe tło, no to yup - znowu użyłem chusteczek, naprawdę je lubię, tylko umn, tłoczenia mnie trochę wkurzają, huh.
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
#9
Lyree, Bella, tam pierwotnie była głowa wielkodupnego nołlajfa z memów, gdyż był to wizerunek mojej postaci na pewnym forum i tak jakoś mam sentyment do tego aniołka XD A Mametchi dziękuje za wsparcie <3

Michu, piękne tama <3 iD wyglądają dla mnie jakoś tak nie wiem... topornie?? Nie wiem czemu. Ale to różowe wygląda tak cieplutko i milutko <3 A ta postać dziecięca jest przeurocza ;;

Lyree, ogólnie super tama <3 Ta obudowa ślicznie pasuje do pikselków. A gierka to dokladnie moje kanony estetyki XD

Maciek, gratuluję kolejnej bułki :3

***


Dzisiaj większość czasu Mametchi spędził w pociągu. Dopiero wieczorem doczekał się większej atencji i sesji z uroczą Świnką Skarbonką. Na początku zjedli razem romantyczną kolację, którą była ryba w proporcjach równie okrągłych co sama świnka. Mametchiemu bardzo smakowała ryba i od razu odtańczył taniec zwycięstwa.
[Obrazek: h1.jpg]
Później Mametchi chciał zaszpanować chemicznym skillem. Wiedziałam, że nic z tego nie będzie, ale cierpliwie obserwowałam. O dziwo, po wsadzeniu wisienki do tama-probówki coś zamigotało i pojawiły się trzy grzybki! Świnka musiała już iść spać, ale z pewnością będzie chciała się spotkać z Mametchim jeszcze jutro.
[Obrazek: h2.jpg]

Byłam pewna, że dzisiaj będę mieć nastolatka, ale widocznie w Entama dzieciaki siedzą dłużej. No i chociaż byłam w pociągu a potem na dworze, to żaden miss care nie wpadł, a jak mam tama całe dnie przy sobie przy biurku to wpadają, ehhh.
Odpowiedz
#10
Śliczne masz to tama i w ogóle ekstra wpisy, ale i tak najbardziej, tą świnkę kocham <333 Pokażesz ją całą?
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
#11
Dziękuję ^^ Też mi się niesamowicie podoba, jest takie żywe Duży uśmiech A Świnkę pokażę jutro, dzisiaj już zbyt słabe światło, żeby zrobić im razem jakieś sensowniejsze zdjęcie. Pewnie zapomnę dodać potem, więc napiszę teraz - jak się do tej świnki wrzuci monetę to chrumczy <3
Odpowiedz
#12
@Katechi, dziękuję!! No i gahhh, zakochałem się w Twojej prosiaczkowej skarbonce, omg!!♥;__________;
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
#13
Pesto wyrósł na niebieskiego brzydalka, tło w pokoiku wybraliśmy pod jego kolor.

[Obrazek: yuzK7nc.jpg]

Kuczek i Cowboy z Teksasu pozdrawiają wszystkich.

[Obrazek: MqhztFC.jpg]

[Obrazek: l0TPmOQ.jpg]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
#14
@Michu, awhhh, kocham Twoją kolorową, tamagoczową gromadkę całym moim serduszkiem!!^^

[Obrazek: latest?cb=20110905053327]

Okruszek wyrósł na prawdziwego fana akwarystyki, no i innych wodnych żyjątek - Kingyobotchiego! Wydaje mi się, że jest to postać najlepszej opieki, więc umn, yaaay!!

[Obrazek: BlI12R9.jpg]

Tbh wspólnie z maluszkiem stwierdziliśmy, że nie mamy ochoty na gry, podróżowanie po różnych lokacjach czy zabawę z itemkami - postanowiliśmy po prostu leżeć plackiem w ogrodzie i odpoczywać po całym tygodniu w pracy.:) Spotkała nas jednak.. dosyć ciekawa sytuacja - hacz w haczu, czyli umn, tamacepcja?

[Obrazek: 0WNo3xG.jpg]

[Obrazek: bLFeAXr.jpg]

[Obrazek: cKycn6x.jpg]
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
#15
Ojejku jaka kochana animacja. I uwielbiam ta postać z akwarium na głowie. <3 Tu o wiele ładniejsza niż w id l, chyba przez to, że większa. I znowu śliczne tło. ;_____;
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Uśmiech Hatch końcoworoczny 2018/2019 akaiowy 53 2,727 10-01-2019, 18:02
Ostatni post: Ralveyn
Serce N jak EnTama: Hatch! Lyree 62 3,374 06-09-2018, 15:45
Ostatni post: Michu
Tęcza HATCH WIOSENNY 2016 Carol 69 5,182 02-04-2016, 20:53
Ostatni post: Katechi
Pytanie [ANKIETA] hatch wiosenny? Carol 14 1,042 20-03-2016, 21:25
Ostatni post: Carol
Błąd Hatch wakacyjny 2015 Ralveyn 26 2,579 23-08-2015, 18:57
Ostatni post: CarleesiUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości