Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi On
[Obrazek: tumblr_prg6rg5yFN1toxdax_500.jpg]

Nowy temat, gdyż ponieważ bo, pojawiła się wczoraj oficjalna zapowiedź i reklama, yay! 
[Obrazek: 1534731324.3742-smiley.gif] Reklama: https://www.youtube.com/watch?v=V3GWrAJ9P-8
[Obrazek: 1534731324.3742-smiley.gif] Zapowiedź: https://www.instagram.com/p/BxaJz-Xlaut/

Szkoda, że Bandai prawdopodobnie zupełnie już nie pamięta o oryginalnej, tamagoczowej ścieżce dźwiękowej.

[Obrazek: tumblr_prgv9d17Wa1uon9hao3_1280.jpg]

[Obrazek: tumblr_prgv9d17Wa1uon9hao6_1280.jpg]

[Obrazek: tumblr_prgv9d17Wa1uon9hao5_1280.jpg]

[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Nie wiem, czy tu będą poprawione bugi, czy to będzie ten sam Meets, tylko po angielsku, nie zmienia to faktu, że mam chrapkę po tych reklamach i mnóstwie postów na grupie Collectorsów na fb. ;_; Bardzo lubię w P's to, że wiem co te postaci do siebie gadają, plus to byłaby okazja na apkę bez walki z lokalizacją (łudzę się, że On trafi kiedyś też do Europy...) no i szansa na to niebieskie Fairy, które tak mi się podoba, haha.
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: bUM0nXF.png]
Odpowiedz
Właśnie, Marta. Bo też pisałem Ci wcześniej, że łe, że mamy Meetsy, że nie wiadomo, jak z bugami tej wersji, ale! Jest nowy argument za kupnem, mianowicie taki, żeby po prostu wspierać to wydanie i pierwsze kolorowe TMGC ze strony Bandai America. To co?
Niebieskie i zielone? XD
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
Niebieskie i zielone, jestem za. XDDD I będę mogła sobie hodować jednorożce!!
[Obrazek: bUM0nXF.png]
Odpowiedz
Możliwe że On będzie też sprzedawane w UK, bo Bandai ma się tam pojawić na Comic Conie.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Jak w UK to szansa, że będzie można taniej kupić, bo wysyłki ze Stanów są karygodnie drogie *-*
Nie jaram się tym jakoś bardzo, jakoś nie wiem, po angielsku wydają mi się jakby były podróbkami czy coś. o:'
A to "I'M OUT" mnie rozwaliło XDDD
Odpowiedz
Fajnie że wydadzą taką wersję, jeszcze fajniej jakby były w Polsce xD
[Obrazek: ex9fvgrk4xtx_t.jpg]

[Obrazek: nPCCI2S.png]
Odpowiedz
MS było w UK a w Polsce nie, więc no ten tego. Tylko te biedackie TFy wydali i to też słabo, bo tak je rozreklamowali a tych rzeczy z dodatkami w Smykach nie było jak obiecali :/ Poza tym Bandai się zwinęło w Polsce, więc nie wiem. Może jakby się dobrze sprzedawało w UK to by rzucili na resztę Europy.
Odpowiedz
Są jakieś niejasne informacje co do nich w UK, bo niby jakiś sklep miał je mieć, potem że znowu jednak nie i tak w kółko. D:

W UK są odświeżone P1/P2, i chyba w Francji i Niemczech, ale nigdzie indziej nie. :c Pewnie są tylko tam gdzie oryginalnie były, i jakoś się Bandai nie widzi ryzykowanie z On w "nieznanych" rejonach.
Odpowiedz
Przedpremierowy unboxing Tamagotchi On:

[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Jakbym już za kilka miesięcy kupował jakieś tama, to byłoby to niebieskie on albo jakaś specjalna edycja meetsa. W sumie uważam, że to dobre posunięcie ze strony Bandai w Ameryce że wydają kolorowe tamagotchi zamiast samemu improwizować.
[Obrazek: oetrKbQ.png]
Odpowiedz
^Masz rację. Jakby zrobili takie Friends tylko w kolorze to by była porażka XD

To opakowanie jest tragiczne ;-; Mam taką nową hipotezę, że zrobili je, żeby wielkość na półce odpowiadała bardziej cenie. Bo na ogół im większe pudełko z zabawką, tym większa cena. Co prawda są takie mniejsze elektroniczne o "nieproporcjonalnej" cenie, np. te takie elektroniczne ptaszki, ale wydaje mi się, że to właśnie kwestie marketingowe zadecydowały o rozmiarze pudełka.

Nie mogę się też wciąż przekonać do niego. Nie ma ikonek na głównym ekranie i ma napisy po angielsku, a te dwa elementy tak bardzo nie kojarzą mi się z tama, że wygląda dla mnie jak tania podróba XD EHH.

Mam też pytanie do osób, które mają meetsa - na filmiku pokazane jest totalnie wszystko to samo co w Meetsie?
Odpowiedz
Twoja hipoteza może być prawdziwa bo dużo osób właśnie tak mówi że gdyby było w takim małym opakowaniu jak faktycznie są Meetsy w Japonii to nikt w USA by nie wydał na nie 60$. Większe opakowanie=pewnie warte ceny.

W Meetsie nie ma ikonek na głównym ekranie, w M!Xie w sumie chyba też. XD
I tak, wszystko jest to samo. Jedyne różnice póki co są hardwarowe- ma z tyłu śrubę na baterię czego prawdziwe Meetsy nie mają oraz w ogóle bebechy są inaczej zrobione (wyświetlacz jest cały wymienny, o dziwo). A w ogóle o dziwo to podobno się wydaje lepszej jakości niż oryginalny Meets. No i inną różincą jest to że niestety może się tylko łączyć z ON- Z Japońskim Meetsem czy nawet M!Xem już nie.
Odpowiedz
Viktor, oglądałem film RaTamaZone i udało mu się połączyć ON i meetsa. Nie wiem skąd miałeś taką informację, martwiłem się właśnie o to że nie będzie można ich łączyć. Ale skoro się jednak da to mam nadzieję że będzie można też brać śluby.
EDIT: W sumie to się rozentuzajzmowałem, ale jak zacząłem oglądać dalej to się okazuje, że itemków już nie można przesyłać np. D: Eh no nie wiem już jak to będzie.
[Obrazek: oetrKbQ.png]
Odpowiedz
Ktoś kto miał testowe modele tak mówił na początku, może to poprawili w tych "oficjalnych" modelach.
Odpowiedz